BAŞARI HİKAYELERİNİ BİZİMLE TAKİP EDİN

Başarı hikayelerinden sektörel duyurulara, dijital dönüşüm ürünlerinden dünyadaki trendlere merak ettiğiniz detaylar Tetraport Blog'da.  

İşimiz Logo Destek ve Proje Üretmek

İşimiz Logo Destek ve Proje Üretmek

Tetraport, yaygın iş ortaklıkları sayesinde  konusunda deneyimli eğitim, destek ve danışman ekipleri ile kullanıcılarının her türlü ihtiyacına yanıt verebilen geniş bir ürün ve hizmet ağına sahiptir.

Tetraport, logo bayisi olduğu için; Logo eğitim hizmetleri , Logo destek süreçleri , Logo bakım anlaşmaları  kapsamındaki çalışmalarıyla, bilişim sektörüne nitelikli insan kaynağı kaynağı kazandırmayı, çözümleri konusunda uzmanlar yetiştirmeyi ve kullanıcılarının ürünlere dair yetkinliğini artırmakta yardımcı rol oynamayı hedeflemektedir.

 

Logo İstanbul Bayisi ve Çözüm Ortağı

Logo İstanbul Bayisi ve Çözüm Ortağı

Tetraport 2011 Kasımm ayından beri Logo Marmara Bölgesi , İstanbul merkezli Logo İstanbul bayisi ve Marmara bayisi olarak faaliyet göstermektedir.

Logo muhasebe sistemine ve ekolojisine 18 yıllık bir tecrübe ile dokunmuştur.

Kurucumuz Aykut Nuri Dülger ; 2001 yılından beri Logo ekolojisi içinde yer almaktadır.

Gerek bayi kanalı , gerekse satış , logo çözüm ortaklığı , yüzlerce irili ufaklı projede direk yada dolaylı görev almıştır.

 

TETRAPORT TEKNOLOJİ A.Ş.

TETRAPORT TEKNOLOJİ A.Ş.

Firmamız 01.01.2018tarihi itibari ile Şahıs Şirketi statüsünden Anonim Şirket statüsüne dönüşmüştür.
Değişiklik sadece unvan , vergi numaramız ve banka bilgilerimizde olmuştur.
01.01.2018 Tarihinden itibaren tüm irsaliye, fatura, ödeme ve tahsilatlarda aşağıda yer alan unvan ve vergi numaramızın kullanılmasını önemle rica ederiz.
Buna ek olarak firmamız 01.01.2018tarihinden itibaren e-FATURAve e-ARŞİVmükellefi de olmuştur.

WEB SİTEMİZ YENİLENDİ.

WEB SİTEMİZ YENİLENDİ.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha işlevsel ve aradığınız bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabileceğiniz güncel trendlere uygun bir web sitesi hazırladık.

Yeniden tasarlanan Dinamik İçerik Yönetimi sayesinde projelerimiz hakkında her zaman en güncel bilgiye ulaşabileceksiniz.

Blog sayfalarımızda güncel duyuru ve bilgilendirmelere erişebileceksiniz.

 

<1 2 3>
Dönüşüme Başlayın Şimdi!
vertical-hand-icon