HAZIRSANIZ BAŞLAYALIM

Logo Yazılım ürünleri ile iş süreçlerinizde Tetraport ailesi yanınızda !

Dijital Dönüşüm, bilgi teknolojilerini kullanarak bireylerin ve kurumların faaliyetlerinin hızla, para ve zaman tasarrufu sağlayarak dijital ortama taşınması olarak tanımlanabilir.

Şirketler dijital dönüşümle hem bilgiyi dijital ortama aktarmanın rahatlığını yaşıyor hem de maliyet ve zaman avantajlarıyla verimlerini artırıyor.

DÖNÜŞÜME HEMEN BAŞLAYIN DÖNÜŞÜME HEMEN BAŞLAYIN

LOGO e-Arşiv

tab-detail-image

e-Arşiv

e-ARŞİV İLE TÜM FATURALARINIZI DİJİTALLEŞTİRİN

e-Fatura mükellefi olmayan müşterilerinize ve nihai tüketicilere kestiğiniz faturaları da dijital ortamda göndermenin ve saklamanın kolaylığını yaşayın.

DETAYLI BİLGİ right-arrow-icon

LOGO e-Fatura

tab-detail-image

e-Fatura

e-FATURAYLA ŞİRKETİNİZİ GELECEĞE TAŞIYIN

e-Fatura ile faturalarınızı dijital ortama taşıyarak iş süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırarak şirketinizin verimliliği artırın. Böylece kaynaklarınızı şirketinize rekabet gücü kazandıracak alanlara yönlendirin.

DETAYLI BİLGİ right-arrow-icon

LOGO e-Defter

tab-detail-image

e-Defter

TİCARİ DEFTERLERİNİZ ARTIK GÜVENDE

Ticari defterlerinizi dijital ortamda kolayca oluşturup, eLogo güvencesi ile saklayın ve her zaman her yerden görüntülemenin rahatlığını yaşayın.​

DETAYLI BİLGİ right-arrow-icon

LOGO e - İrsaliye

tab-detail-image

e - İrsaliye

SEVKİYAT SÜREÇLERİNİ DİJİTALLEŞTİRİN, İŞİNİZE HIZ KATIN

e-İrsaliye ile sevk irsaliyelerinizi dijital ortamda oluşturun, sevkiyat süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırarak rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

DETAYLI BİLGİ right-arrow-icon
e-Arşiv
e-Fatura
e-Defter
e - İrsaliye

HEMEN BAŞLAYALIM

İşinizi daha çok büyütmek, sektörde öncü hale gelmek için e-dönüşüm kaçınılmaz. Marmara Bölgesinin en çok tercih edilen Logo İş Ortağı olan Tetraport AŞ ile siz de firmanızı zirveye taşıyın. Size neler sunabileceğimizi hızlıca öğrenmek için hemen başlayın.

1/3

Hakkımızda

Tetraport Teknoloji A.Ş. yetkin kadrosu ile kullanıcılarına eğitim, destek, proje danışmanlığı ve lisans bakım hizmetlerini sunmaktadır.

İletişim

Bülten Kaydı

Gelişmelerden ve fırsatlardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Uzak Bağlantı Araçları

Dönüşüme Başlayın Şimdi!
vertical-hand-icon