OBTO - (Otomatik Banka Talimat Otomasyonu)

OBTO - (Otomatik Banka Talimat Otomasyonu)

OBTO - (Otomatik Banka Talimat Otomasyonu)

 

OBTO ile Otomatik Banka Talimatı

 

Birden fazla adımda gerçekleştirilecek banka talimatlarınızı OBTO ‘nun arayüzü ile tek adımda sonuçlandırın!

OBTO  veritabanına  kaydettiğiniz cari ve banka bilgileriyle sürükle bırak yaparak talimat planlaması oluşturup , üst birimlerin onayına sunup onay geldikten sonra format çıktısı alıp LOGO veritabanına banka fişi aktarımı yapmanızı sağlar.

OBTO oluşturmak istediğiniz banka talimatlarınızın banka , cari ve tutar bilgilerini bir arada görmenizi ve LOGO ya aktarılan banka fişlerinin tutarlarının kontrollü bir şekilde aktarmanızı , ayrıca program üzerinde istenilen formatta talimat formu almanızı sağlar. Yetkili kişi onaylama aşamasını size göre organize eder.

OBTO’ nun hedefi tek ekran üzerinde talimatlarınızı etkin ve hızlı bir şekilde oluşturup LOGO ‘ ya aktarımının yapılmasını sağlamaktır.

Tetraport’un bünyesinde üretilen OBTO  Tiger  serisinde aktarım yapabilmektedir. Go serilerinde  object dll’i olmamasından dolayı aktarım yapılamamaktadır. Sadece talimatlar için arayüz ekranı olarak kullanılabilmektedir.

OBTO  ile tanışmak için info@tetraport.com a mail atabilir standart tasarımlarla bir aylık demo paketini kullanabilirsiniz.

 

 

Hakkımızda

Tetraport Teknoloji A.Ş. yetkin kadrosu ile kullanıcılarına eğitim, destek, proje danışmanlığı ve lisans bakım hizmetlerini sunmaktadır.

İletişim

Bülten Kaydı

Gelişmelerden ve fırsatlardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Uzak Bağlantı Araçları

Dönüşüme Başlayın Şimdi!
vertical-hand-icon