Hizmetlerimiz

Destek Hizmetleri

 

 

ERP Proje ve Destek Yönetimi

 

Tetraport, özel ve sektörel ihtiyaçlarınızı doğru ve hızlı bir şekilde analiz ederek gerekli çözüm, uyarlama ve yazılım geliştirme ile en optimum bütçe ve sürede ERP projeleri hayata geçirmekte ve firmanızın verimliliğini artırmanıza yardımcı olmaktadır.

Bugüne kadar üretim, kimya, gıda, tekstil, metal ve finans/sigorta gibi pek çok sektörde yerel ve uluslararası farklı ölçeklerdeki firmalarda başarılı Logo ERP ve İnsan Kaynakları projeleri gerçekleştiren Tetraport, Logo’nun Premier ve j-guar İş Ortağı olmasının yanı sıra Windows ve Java Çözüm Ortağı’dır.

ERP proje yaklaşımı, kadrosu ve tecrübesi ile her projede ayrı bir başarı hikayesi oluşturan ekibimiz, özellikleri sayesinde geniş bir yelpazede yazılımlar sunarken firmanızın ve sektörünüzün ihtiyaçları doğrultusunda da size özel çözümler geliştirebilmektedir. 

Ayrıca yüksek performans ve kritik başarı faktörü için bünyesinde maliyet muhasebesi ve İnsan Kaynakları danışmanlarının yanı sıra uluslararası firmalarda uzun süre çalışmış finans ve mali raporlama danışmanları da yer almaktadır.

Ekibimiz ERP/İnsan Kaynakları  proje danışmanları, şirketin üst düzey yöneticileri ve proje uygulayıcıları ile bir araya gelerek;

ERP/İnsan Kaynakları  projesini  gerçekleştirmek için gerekli kaynakların organize edilmesi,
projenin tanımlanması,
performans kriterlerinin belirlenmesi,
denetlenmesi süreçlerini yönetirler.

ERP/İnsan Kaynakları proje adımları:

Ön Analiz, projenin başlangıcında gerçekçi bir plan yaparak sağlıklı bir teklif oluşturmasını sağlar, tespit edilen hedeflere ne kadar ulaşıldığını görme imkanı verir ve projenin başlangıcına ışık tutar.

Analiz ve Tasarım, ön analizde belirlenen hedefler için proje detay planı hazırlanır ve gerekli görev dağılımı yapılır. Bu plan çerçevesinde sistemin kurulabilmesi için gerekli her türlü bilgi toplanır. Gereken tasarımlar Müşteri Proje Grubu ile birlikte yapılarak “Analiz ve Tasarım Raporu” oluşturulur.

Kurulum, Danışmanlık ve Proje Yönetimi sürecinde “Analiz ve Tasarım Raporu” nda hareketle hedeflenen sistem kurulur ve test edilir. Belirlenen anahtar kullanıcılara, pekiştirme eğitimi verilir.

Canlı Kullanıma Geçiş, aşamasında bütün testleri yapılmış olan yeni sistem, olası riskleri en aza indirmek için mevcut sistemle bir süre paralel çalıştırıldıktan sonra devreye alınır.

 

 

Farklı Sektörler

Farklı ölçek ve sektörlerde kurumsal firmalar ile yaptıkları projelerden elde ettikleri tecrübeyi yaratıcılık, teknolojik yenilik ve alternatif çözüm ilkeleri ile birleştirerek bilişim danışmanlığı hizmeti vermektedirler.
 

Faaliyet Alanı

Ana faaliyet konusu, LOGO ERP proje satış (Tiger Plus ve Tiger Enterprise), destek ve danışmanlığıdır. Pek çok farklı sektörde yer alan yerli ve yabancı firmanın ERP projelerini daha etkin hayata geçirmesi için entegre uyarlama projeleri geliştirmekte ve günümüz stratejik yönetiminin vazgeçilmezi İş Zekası (BI) çözümleri konusunda danışmanlık vermektedir.
 

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerinin tüm süreçlerini hızlı ve etkin yönetmelerini sağlamayı hedefleyen Tetraport, yapısını sürekli geliştirmekte ve bütünleşik hizmet anlayışı ile fark yaratmayı hedeflemektedir. Özellikle ERP çözümü seçimi, proje süreci ve sonraki hizmetlerde danışman firmanın kalitesi, yetkinliği, güvenilirliği ve tecrübesi büyük önem taşımaktadır. Bunun bilincinde olarak Tetraport, hizmet kalitesi ile çözümlere uzmanlık ve değer katarken her iki taraf için de verimli ve uzun soluklu bir işbirliği amaçlamaktadır.

 

İŞİ UZMANINA EMANET EDİN

Dijital dönüşüm alışılagelmiş dosyalama, evrak, kağıt gibi belgeleme ve saklama şekillerini değiştiriyor. Tüm bu bilgileri artık dijital ortamda saklayarak dolapları dolduran binlerce sayfalık bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabileceksiniz.

Tetraport, şirketinizi geleceğe emin adımlarla taşımak için dijital dönüşüm süreçlerinizde yanınızda. Siz işinizi büyütürken dijital dönüşümü uzmanına bırakın rahat edin.

Hakkımızda

Tetraport Teknoloji A.Ş. yetkin kadrosu ile kullanıcılarına eğitim, destek, proje danışmanlığı ve lisans bakım hizmetlerini sunmaktadır.

İletişim

Bülten Kaydı

Gelişmelerden ve fırsatlardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Uzak Bağlantı Araçları

Dönüşüme Başlayın Şimdi!
vertical-hand-icon