Hizmetlerimiz

Eğitim Hizmetlerimiz

 

 

İyi Bir Eğitim İle Daha Yetkin Kullanıcılar

 

Niçin, Nasıl ve Kişisel Deneyimleme ile Logo ERP için Kullanıcı Verimliliği...
 
Teknoloji yatırımınızdan maksimum verim alabilmeniz için firma çalışanlarınızın çözümleri en etkin şekilde kullanabilmesi gerekmektedir. Yeni bir proje sonrası ortaya çıkabilecek eğitim ihtiyacı yanı sıra, gelişen ve değişen özellikler, mevzuata uyum ve  firmanıza yeni katılan çalışanların işleyişe tam performans ile katılabilmesi eğitim ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır.

ERP eğitimi genelde diğer eğitim programları gibi algılanabilmektedir. Oysa ERP projesinin başarıya ulaşabilmesi için kullanıcı eğitimi en önemli faktörlerden biridir.

İyi eğitim almış bir kullanıcının istenilen yetkinlik seviyesine yaklaşık 4’te bir zamanda ulaştığı, daha az hata yaptığı ve daha az soru sorduğu için zaman kaybetmediği göz önüne alındığında eğitimin önemi daha da öne çıkmaktadır. Logo kullanıcı ürün eğitiminin öneminin farkındalığı ile Niçin, Nasıl, Kişisel Deneyimleme
aşamalarını göz önünde bulundurarak eğitimlerini planlamaktadır.

 

Uygulamalarınızın gücünden maksimum fayda alabilmeniz için , Logo’nun,

- ERP süreçleri,
- CRM,
- Bordro,
- İnsan Kaynakları,
- Maliyet muhasebesi,
- Üretim uygulamaları,
- Üretim planlama,
- Bütçe,
- İleri seviye raporlama

konularında bireysel ya da sınıf eğitimleri sunmaktadır.

 

 

 

İŞİ UZMANINA EMANET EDİN

Dijital dönüşüm alışılagelmiş dosyalama, evrak, kağıt gibi belgeleme ve saklama şekillerini değiştiriyor. Tüm bu bilgileri artık dijital ortamda saklayarak dolapları dolduran binlerce sayfalık bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabileceksiniz.

Tetraport, şirketinizi geleceğe emin adımlarla taşımak için dijital dönüşüm süreçlerinizde yanınızda. Siz işinizi büyütürken dijital dönüşümü uzmanına bırakın rahat edin.

Hakkımızda

Tetraport Teknoloji A.Ş. yetkin kadrosu ile kullanıcılarına eğitim, destek, proje danışmanlığı ve lisans bakım hizmetlerini sunmaktadır.

İletişim

Bülten Kaydı

Gelişmelerden ve fırsatlardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Uzak Bağlantı Araçları

Dönüşüme Başlayın Şimdi!
vertical-hand-icon