Hizmetlerimiz

ERP Hizmetlerimiz

 

 

 

ERP Proje Yönetimi İle Maksimum Verimde Kaynak Yönetimi

 

Tetraport yazılım ERP Projeleriyle optimum bütçe ve süreyle özel ve sektörel ihtiyaçlarınızı doğru ve hızlı bir şekilde analiz ederek gerekli çözüm , uyarlama ve yazılım geliştirme ile firmanızın verimliliğini arttırmanıza yardımcı olur. Bugüne kadar üretim, kimya, gıda, tekstil, metal ve finans/sigorta gibi pek çok sektörde yerel ve uluslararası farklı ölçeklerdeki firmalarda başarılı Logo ERP ve İnsan Kaynakları projeleri gerçekleştiren Tetraport Yazılım, Logo’nun Premier ve j-guar İş Ortağı olmasının yanı sıra Windows ve Java Çözüm Ortağı’dır. Ayrıca Firmanızın ve sektörünüzün ihtiyaçları doğrultusunda da size özel çözümler geliştirebilmekteyiz.

 

ERP Süreç Yönetimi:

- ERP/İnsan Kaynakları projesini gerçekleştirmek için gerekli kaynakların organize edilmesi, projenin tanımlanması, performans kriterlerinin belirlenmesi, denetlenmesi
süreçlerini yönetirler.

 

İŞİ UZMANINA EMANET EDİN

Dijital dönüşüm alışılagelmiş dosyalama, evrak, kağıt gibi belgeleme ve saklama şekillerini değiştiriyor. Tüm bu bilgileri artık dijital ortamda saklayarak dolapları dolduran binlerce sayfalık bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabileceksiniz.

Tetraport, şirketinizi geleceğe emin adımlarla taşımak için dijital dönüşüm süreçlerinizde yanınızda. Siz işinizi büyütürken dijital dönüşümü uzmanına bırakın rahat edin.

Hakkımızda

Tetraport Teknoloji A.Ş. yetkin kadrosu ile kullanıcılarına eğitim, destek, proje danışmanlığı ve lisans bakım hizmetlerini sunmaktadır.

İletişim

Bülten Kaydı

Gelişmelerden ve fırsatlardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Uzak Bağlantı Araçları

Dönüşüme Başlayın Şimdi!
vertical-hand-icon