Hizmetlerimiz

Proje Yönetimi

 

 

 

ERP/İnsan Kaynakları Proje Adımları:
 

Ön Analiz

 

Projenin başlangıcında gerçekçi bir plan yaparak sağlıklı bir teklif oluşturmasını sağlayıp , tespit edilen hedeflere ne kadar ulaşıldığını görme imkanı verir ve projenin başlangıcına ışık tutmanızı sağlarız.
 

Analiz ve Tasarım

 

Ön analizde belirlenen hedefler için proje detay planı hazırlanır ve gerekli görev dağılımı yapılır. Bu plan çerçevesinde sistemin kurulabilmesi için gerekli her türlü bilgi toplanır. Gereken tasarımlar Müşteri Proje Grubu ile birlikte yapılarak “Analiz ve Tasarım Raporu” oluşturulur.
 

Kurulum, Danışmanlık ve Proje Yönetimi

 

Kurulum, Danışmanlık ve Proje Yönetimi sürecinde Analiz ve Tasarım Raporunda hareketle hedeflenen sistem kurulur ve test edilir. Belirlenen anahtar kullanıcılara, pekiştirme eğitimi verilir.
 

Canlı Kullanıma Geçiş

 

Canlı Kullanıma Geçiş, aşamasında bütün testleri yapılmış olan yeni sistem, olası riskleri en aza indirmek için mevcut sistemle bir süre paralel çalıştırıldıktan sonra devreye alınır.
 

Durum Analiz/İyileştirme

 

Sorunun kaynağını tespit ettikten sonra metodoloji ile iyileştirme yöntemleri firmanıza sunulmaktadır. Sorunun kaynağı yanlış kurgulanmış bir implementasyon, hatalı veri girişinin neden olduğu raporlama aksaklıkları, yazılım yetersizliği veya gelişen ve değişiklik gösteren yeni ihtiyaçlar veya daha pek çok neden olabilir. ERP, CRM ve İleri Seviye Raporlama, BI konularındaki gelişmeleri yakınen takip eden Tetraport danışmanları ihtiyacınıza en uygun ve en düşük maliyetli yol haritasını sizlere sunmaktadır.

  • Sorunu Kavra

  • Çözüm Üret

  • Hayata Geçir


adımları ile özetleyebileceğimiz bu metodoloji, Logo ERP’den en üst düzeyde verim almanızı sağlamaktadır.

 

İŞİ UZMANINA EMANET EDİN

Dijital dönüşüm alışılagelmiş dosyalama, evrak, kağıt gibi belgeleme ve saklama şekillerini değiştiriyor. Tüm bu bilgileri artık dijital ortamda saklayarak dolapları dolduran binlerce sayfalık bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabileceksiniz.

Tetraport, şirketinizi geleceğe emin adımlarla taşımak için dijital dönüşüm süreçlerinizde yanınızda. Siz işinizi büyütürken dijital dönüşümü uzmanına bırakın rahat edin.

Hakkımızda

Tetraport Teknoloji A.Ş. yetkin kadrosu ile kullanıcılarına eğitim, destek, proje danışmanlığı ve lisans bakım hizmetlerini sunmaktadır.

İletişim

Bülten Kaydı

Gelişmelerden ve fırsatlardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Uzak Bağlantı Araçları

Dönüşüme Başlayın Şimdi!
vertical-hand-icon