Hakkımızda

Ekibimiz

                                                                    

 

   HAKKIMIZDA

Firmamız uzun süredir Anadolu ve Avrupa yakasında çeşitli sektörlerden onlarca müşteriye Logo Danışmanlık Hizmeti vermektedir.

LOGO Yazılım bünyesinde uzun yıllar bayi kanalında ve çözüm ortaklığı alanında çalışmış Logo Uzmanları tarafından kurulmuştur.

Farklı ölçek ve sektörlerde kurumsal firmalar ile yaptıkları projelerden elde ettikleri tecrübeyi yaratıcılık, teknolojik yenilik ve alternatif çözüm ilkeleri ile birleştirerek bilişim danışmanlığı hizmeti vermektedirler.

Ana faaliyet konusu, LOGO ERP proje satış, destek ve danışmanlığıdır. Pek çok farklı sektörde yer alan yerli ve yabancı firmanın ERP projelerini daha etkin hayata geçirmesi için entegre uyarlama projeleri geliştirmekte ve günümüz stratejik yönetiminin vazgeçilmezi İş Zekası (BI) çözümleri konusunda danışmanlık vermektedir.

Müşterilerinin tüm süreçlerini hızlı ve etkin yönetmelerini sağlamayı hedefleyen Tetraport, yapısını sürekli geliştirmekte ve bütünleşik hizmet anlayışı ile fark yaratmayı hedeflemektedir. Özellikle ERP çözümü seçimi, proje süreci ve sonraki hizmetlerde danışman firmanın kalitesi, yetkinliği, güvenilirliği ve tecrübesi büyük önem taşımaktadır. Bunun bilincinde olarak Tetraport, hizmet kalitesi ile çözümlere uzmanlık ve değer katarken her iki taraf için de verimli ve uzun soluklu bir işbirliği amaçlamaktadır.

- Aykut Nuri Dülger / CEO - Founder

 

Göksu Güler

- Halil Sarıkaya / CTO / Co-Founder

Derya Coşkun

- Derya Coşgun / CCO / Operasyonel Yönetim

Halil Sarıkaya

- Şerife Arı / Destek Departman Müdürü

Halil Sarıkaya

- Ayşenur Asıl / Kıdemli Destek Uzmanı

Halil Sarıkaya

- Neşe Uzun / Kıdemli Destek Uzmanı

Derya Coşkun

- Sinan Sağır / Finans ve Muhasebe Uzmanı

Derya Coşkun

 - Halil Süle / İK ve Özlük İşleri Uzmanı

software engineer vector ile ilgili görsel sonucu

- Ömer KAYA / Web ve Yazılım Geliştirici

software engineer vector ile ilgili görsel sonucu

- Cihan YALÇINDAĞ / Web ve Yazılım Geliştirici

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                      

İŞİ UZMANINA EMANET EDİN

Dijital dönüşüm alışılagelmiş dosyalama, evrak, kağıt gibi belgeleme ve saklama şekillerini değiştiriyor. Tüm bu bilgileri artık dijital ortamda saklayarak dolapları dolduran binlerce sayfalık bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabileceksiniz.

Tetraport, şirketinizi geleceğe emin adımlarla taşımak için dijital dönüşüm süreçlerinizde yanınızda. Siz işinizi büyütürken dijital dönüşümü uzmanına bırakın rahat edin.

Hakkımızda

Tetraport Teknoloji A.Ş. yetkin kadrosu ile kullanıcılarına eğitim, destek, proje danışmanlığı ve lisans bakım hizmetlerini sunmaktadır.

İletişim

Bülten Kaydı

Gelişmelerden ve fırsatlardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Uzak Bağlantı Araçları

Dönüşüme Başlayın Şimdi!
vertical-hand-icon