B2B yönetimi

Logo B2B ile 7 gün 24 saat kesintisiz sipariş ve tahsilat yönetimi için yerinizi alın.

Logo B2B ile süreçlerin hızla dijitalleştiği ekonomilerde faaliyet gösteren şirketler artık internet ekonomisinden daha fazla yararlanmaya çalışıyor. Özellikle pazarlama sistemi ile çalışan ve müşterileri kurumlar olan firmalar; sonuç olarak satış süreçlerini sorunsuz bir şekilde yönetebilmeleri için e-ticaret platformlarına ilgi göstermişlerdir. Mesai saatleri dışında satış yapmanın veya satış temsilcisi olmayan yerlerde satışta aktif kalmanın mümkün olduğu B2B platformları aynı zamanda hızlı raporlama, stok takibi ve hızlı işlem yönetimine de olanak sağlıyor. ERP sistemleri ile çalışarak ödeme ve borç tahsilatı.

Logo’nun sunduğu B2B çözümü, tamamen Logo ERP ürünleri üzerinde çalışıyor ve tedarikçiler ile merkez arasında kesintisiz iletişim sağlayarak operasyonel verimliliğin artmasına katkı sağlıyor. Firmaların ihtiyaçlarına uyum sağlayarak uçtan uca sipariş yönetimi ve tahsilat süreçlerini mümkün kılar. Perakendeciler ise kendileriyle paylaştığınız bildirimleri ve mesajları ister cep telefonlarından ister bilgisayarlarından takip edebilir; 7/24 sipariş verebilir ve hızlı bir şekilde ödeme yapabilirler.

B2B Logo çözümünü kullanan satıcılar, tabletler ve akıllı telefonlar üzerinden uygulamaya erişim sağlayarak lokasyondan bağımsız olarak sipariş verme olanağına sahiptir. Sipariş süreçlerinin çevrimiçi ve otomatik onay mekanizmalarıyla yürütülmesi, zamandan ve yerden bağımsız işlem fırsatlarını artırır. Bu çözüm özellikleri sayesinde satışları artırın; Ameliyat maliyetleri de düşürüldü.

B2B çözümünün akıllı arama fonksiyonu sayesinde bayilerin ürün ve depo bilgilerine daha hızlı erişmesi, bayiler ile merkez arasındaki iletişimin daha etkin yönetilmesi gibi unsurlar doğrudan müşteri memnuniyetini olumlu yönde etkiliyor.

  • Bayi ve merkez sipariş girişleri 
  • Mobil cihaz ve tabletler üzerinden erişim imkanı 
  • Logo ERP sistemleriyle tam entegrasyon 
  • Sipariş onay mekanizması
  • Tahsilat sistemi ve Sanal POS entegrasyonları
  • Raporlama ve dashboard altyapısı
  • Özelleştirilebilir süreçler ve geliştirilebilir altyapı

B2B yönetimi ürünleri .

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın