Bordro yönetimi Logo

Bordro yönetimi için LOGO çözümleriyle iş yükünüzü azaltırken İK süreçlerinizin verimliliğini artırın.

İstisnasız her şirketin yakından takip etmesi gereken sorunlardan biri de bordro yönetimidir. Her şirket ve çalışanları, tüm bu süreçleri aylık olarak dikkatle izlemeli ve tüm işlemleri zamanında yapmalıdır. Bordeaux yönetimi, süreci hızlandırmak için kodlanmış yazılımlarla kolay ve hızlı bir şekilde takip edilebilir. Yazılım logosu, tüm bu süreçler için bir dizi iş çözümü sunar.

Bordro yönetimi yazılımı, çalışanların bordro sürecini geleneksel yöntemlere göre daha hızlı ve daha kolay takip etmelerini sağlar. Bordro yönetim yazılımı ile tüm bordro sürecinizi tek noktadan kolayca yönetebilirsiniz. Zamandan tasarruf edebilir, işinizin verimliliğini artırabilir ve tüm kişisel kayıtlarınıza tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

Bordro yönetimi; bordrolama, izin yönetimi, borç-alacak gibi operasyonların yönetilmesi anlamına geliyor. Bu süreçlerin etkin şekilde yönetilmesi için bordro yönetimi çözümlerinden yararlanılıyor.

Logo Yazılım, her ölçek ve sektördeki şirketin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak farklı yazılımlar kodluyor. Dolayısıyla bu çözümler, ihtiyacı olan her işletme tarafından kullanılabiliyor ve ölçeklenebiliyor.

İşletmeniz için doğru çözümü tercih edebilmeniz için öncelikle işletmenin ihtiyaçlarını iyi tespit etmeniz gerekiyor. Örneğin bordro birimi, işletmenizde İK birimi bünyesinde yer alıyorsa kapsamlı bir İK yazılımı ile çözüm elde edebilirsiniz. Ancak daha küçük ölçekli bir işletmeyseniz ve yalnızca personel bordrolarını takip etmek istiyorsanız bordro yönetimi odaklı bir yazılımı daha faydalı olabiliyor.

Hızlı ve hatasız ve bordro işlemleri.

İK süreçlerinin yönetiminde uzun yıllara dayanan tecrübeyi kullanan Logo, zahmetli ve zaman alıcı bir süreç olan bordro işlemleri için özel çözümleri ile fark yaratıyor. Bordro logo çözümleri, İK departmanlarının bordro işlemlerini hızlı ve hatasız gerçekleştirmesini sağlar. Ayrıca kolay işlem takibi sayesinde şirketlerin işletim maliyetleri de düşüyor. Bordro çözümleri, Logo imzalı İş Kaynak Planlaması (ERP) çözümlerini entegre etme çalışmalarıyla kaynakları baştan sona yönetme fırsatı sunuyor.

 • Her ölçekten ve sektörden işletmeye uygun
 • Güncel yasal mevzuata uyumlu 
 • İlgili kurumlarla hızlı iletişim
 • Bordroların aylık e-posta ile gönderimi
 • Verilere dayalı bütçe tahminleri 
 • Bireysel emeklilik işlemleri

Bordro yönetimi nedir? .

Bordro yönetimi, bordro ve tatil işlemleri gibi şirketin tüm çalışma sürecini tanımlayan bir kavram olarak tanımlanmaktadır. Bir aylık çalışma karşılığında kendisine ait olan ücreti ödemek için yapılan çalışmaların tümü olarak ifade edilir. Ayrıca bordro yönetimi kapsamında resmi kurumlarda çalışanlara kesinti ve uyarılar yapılmaktadır.

Bu süreçleri kolaylaştırmak için bordro yönetimi çözümlerini kullanmak, genellikle işinize ve çalışan verimliliğinize birçok fayda sağlar.

Bordro yönetimi yazılımının insan kaynakları departmanına sağlayacağı avantajlar nelerdir? .

Kapsamlı bir bordro yönetimi programı ile işletmenizin etkin bordro yönetimi sağlanabilir. Size en uygun bordro çözümlerinden birini kullanırsanız aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz:

 • Farklı dil seçenekleri sayesinde çok uluslu şirketler için de etkili ve pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz.

 • Bordroya yansıyabilecek tüm parametreleri tek yazılım üzerinden kontrol edebilirsiniz.

 • Bordro yazılımları ile operasyonel takibi daha kolay kontrol ederek maliyetleri minimuma indirebilirsiniz.

 • Bordro yönetimi çözümleri, her ölçekten işletmede kullanılabilen oldukça işlevsel bir yapıya sahiptir.

 • Güvenilir bir yazılım markası ile çalışmanız halinde bordro yazılımları ile yapacağınız her işlem mevzuata uygun ve veri gizliliği açısından güvenlidir.

 • Kullanacağınız bordro programının özelliklerine göre Sosyal Güvenlik Kurumu’na yapacağınız bildirimleri bordro yazılımı üzerinden sağlayabilirsiniz.

Hızlı ve hatasız bordro yönetimine odaklanan Logo Yazılım çözümleri ile tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu sayede insan kaynakları departmanındaki bordro işlemlerinin doğru ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Logo ERP çözümleri ile entegre çalışan bordro yazılımı ile kaynakları baştan sona yönetebilirsiniz.

Bordro Yönetiminde Logo Çözümleri.

Logo Programı, çeşitli bordro çözümleri sunar. Farklı sektörlerden ve ölçeklerden birçok şirket ihtiyaç duyduğu bordro yönetimi yazılımına sahip olabilir.

Logo Yazılım, bordro yönetimi çözümleri ile tüm işlemlerin hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar ve işlem sürecinin takibini kolaylaştırmayı amaçlar. Aynı zamanda zaman kayıplarını azaltmayı ve maliyetleri belirli bir trafik seviyesine indirmeyi amaçlar. Her büyüklükteki şirkete uygun hizmetler, ilgili mevzuata uygun olarak işlem yapmanızı sağlar.

Tüm İK süreçlerinde sunduğu çözümler ile Logo Yazılım yanınızda! .

Logo Yazılım bordro çözümlerinin yanı sıra insan kaynakları yönetimi çözümleri ile de çeşitli firma ve sektörlere hizmet vermektedir. İşletmenizde etkin bir İK çözümü elde etmek ve bordro yönetirken zamandan tasarruf ederek verimliliği artırmak istiyorsanız hemen bir bordro çözümünü kullanabilirsiniz.

Logo CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi ürünleri .

Sık Sorulan Sorular.

Bordrolamaya dair süreçler, genellikle çok zaman alan ve titizlik gerektiren süreçlerdir. Bir işletmenin bordro yönetimi uyguluyor olması, borç-alacak ilişkisi, personel izin ve ücret süreçlerini titizlikle yönetmesi anlamına geliyor. Böylece çalışanlar hız kazanıyor, operasyonel yük azalıyor, maliyet düşüyor.

Bordro yönetiminde kullanılan çözümler, zaman harcayan operasyonları otomatize ediyor. Bu sayede uygulamalardaki hatalar en aza indirilmiş oluyor. İşlem takibinin kolaylığı operasyonel maliyetleri düşürüyor.

Bordro odaklı çözümler ihtiyaçlara göre yapılandırılıyor. Çözümler sayesinde bordro yönetimi yasal mevzuatlara uygun, hatasız ve kolay bir şekilde yapılabiliyor.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın