Büyük ölçekli işletmeler için ERP Programı

[seopress_breadcrumbs]

Büyük şirketlere ve holdinglere özel Logo ERP çözümlerinde kapsamlı standart modüller ek modüllerle üretimden satışa en verimli şekilde yönetin.

Büyük ölçekli işletmeler için ERP programı ihtiyacında büyük ölçek odaklı çözümler gerekir. Dolayısıyla bir işletmenin ölçeği ne kadar büyürse, teknoloji altyapısının da o kadar güçlü olması gerekir. Gerek iş hacmindeki gerekse çalışan sayısındaki artışla birlikte süreçlerin etkili yönetimi ve denetimi de giderek daha fazla önem kazanır. Üretim yapan ya da geniş bayi yapısıyla çalışan büyük ölçekli işletmelerin bu noktada en büyük yardımcısı, farklı sektörlere uyabilen, ek uygulamalarla desteklenebilen, özel geliştirmeye açık bir platform sunan ERP çözümleridir.

250 ve üstünde personel sayısına sahip olan, yıllık net satış hasılatı ve yıllık mali bilançosu 40.000.000 TL’nin üstünde olan işletmeler büyük ölçekli işletme kapsamına giriyor. Büyük ölçekli işletmeler KOBİ kavramının dışında kalıyor.

Üretim yapan ya da geniş bayi kanalıyla çalışan büyük ölçekli işletmeler ve holdinglerin, teknoloji altyapısının güçlü olması gerekiyor. Bu nedenle büyük ölçekli işletmelerde ek uygulamalarla desteklenebilen ERP çözümleri kullanılıyor. ERP çözümlerinin zengin fonksiyonlara sahip olması önem taşıyor.  Logo’nun büyük ölçekli işletmelere geniş çözüm portföyü sunuyor.

ERP yerel sunucularda veya bulut üzerinde host ediliyor. Web üzerinden kullanılabilen ERP, her an yerden erişim avantajı sağlıyor. Tüm çözümler widget ve app’ler ile geliştirilebiliyor.

Büyük Ölçekli işletmelerde ERP.

Logo Büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini çok daha az maliyetle, etkin ve pratik bir şekilde yönetmesi için özel çözümler geliştiriyor. Çalışan düzeyinden başlayarak tüm işletme genelinde kalite ve verimlilik anlayışını yaygınlaştırıyor. LOGO ‘nun bu alandaki ERP çözümleri birimler arası bilgi akışının sağlanması, karmaşık iş süreçlerinin düzenlenmesi ve müşteri ilişkilerinin etkin yönetimi gibi avantajlar kazandırıyor.

  • Tüm iş süreçleri için zengin iş fonksiyonları
  • Uygun maliyetle uçtan uca yönetim
  • Üretim süreçlerine özel uygulamalar
  • İhtiyaca göre özelleştirme
  • Grup şirketleri için tek noktadan yönetim

Büyük Ölçekli işletmeler için ERP Programı Ürünleri .

Sık Sorulan Sorular.

Logo ERP çözümleri, farklı sektörlerin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş olup entegre çalışan kapsamlı modüller bulunduruyor. İşletmelere özel çözümler de opsiyonel olarak eklenebiliyor.

Yeni nesil uygulamalarla entegre çalışan sistemler müşteri taleplerine hızlı cevap vermeyi sağlıyor. Üretim ve satış süreçlerinde barkod teknolojisi kullanmak rekabet gücünün artmasına olanak tanıyor. Üretim ve satış süreçlerinde barkod teknolojisi kullanmak rekabet gücünün artmasını sağlıyor. Logo çözümlerine app-in-app teknolojisiyle yeni uygulamalar entegre ediliyor.

Ölçek büyük olduğunda teknoloji altyapısının güçlü olması önem taşıyor. App ve widget’larla çözümler özelleştirilip zenginleştirilebiliyor.

İşletmelerin kendi faaliyet alanına özgü farklı ihtiyaçları bulunuyor. Üretim yapan veya bayi kanalıyla çalışan işletmelerin geliştirilmiş çözümler kullanması gerekiyor. ERP çözümleri sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda ek modüllerle ve özelleştirmelerle zenginleştirilebiliyor.

ERP çözümleri kiralama modeli ile alınıp kullanılabildiği gibi tek seferlik satın alınarak da kullanılabiliyor. Satın almadaki bu esneklik işletmenin mevcut durumuna göre kaynakları verimli kullanması bakımından avantaj sağlıyor.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın