Dijital dönüşüm hizmetleri

Dijital dönüşüm çerçevesinde üretim, satış ve dağıtım kanallarını yöneterek kârlılığı ve verimliliği arttırın.

Dijital dönüşüm ile rekabet hızına ayak uydurmak isteyen şirketlerin mevcut ve potansiyel ihtiyaçlarını ve sektörün ihtiyaçlarını toplumun ihtiyaçları doğrultusunda karşılayabilmeleri önemlidir. Tetraport’un profesyonel proje ekibinin sunduğu danışmanlık ve destek hizmetleri sayesinde çözümler ihtiyaca göre uyarlanıp tasarlanıyor.

Dijital dönüşüm danışmanlığı.

Dijital dönüşüm, teknolojik yatırımın yanı sıra yönetim ve süreçler açısından da dönüşüm anlamına geliyor. Sürdürülebilir bir kültür oluşturmak için mevcut durumu tespit etmek ve değişimin hangi noktada fayda sağlayacağını bilmek gerekir. Sunduğumuz dijital dönüşüm danışmanlığı hizmeti ile firmaya yardımcı oluyoruz.

İnsanların dijital dönüşümün özüne katılma sürecini ifade eder. Dijital dönüşüm danışmanlığı mevcut durumu tanımlayıp dijital stratejiler oluştururken, şirketlerin kendi kültürlerine en uygun şekilde çevik bir yapı haline gelmelerini sağlar. Dijital değişim danışmanlığı, doğru teknolojilerle bir kültürü teşvik ederek müşterilere daha iyi bir deneyim sunma fırsatları yaratabilir. Bu hizmet ile değişim yolculuğu doğru noktadan başlayabilir. Stratejik plan oluşturmak daha verimli ve rekabetçi bir yapı sağlar.

Proje yönetimi.

Proje yönetimi, yaratıcılık ve bilginin bir kombinasyonunu gerektirir. Logo Proje Yönetim Hizmeti, projelerin Logo proje yönetimi prosedürüne uygun olarak özenle yönetilmesini sağlar. Tetraport Teknoloji bünyesinde özel uygulama ve yazılım geliştirme hizmetlerinin yanı sıra logo proje yönetimi hizmeti de sunulmaktadır. Hizmet, proje tasarımının ihtiyaçlarını karşılar.

Proje uygulama.

Dijital dönüşüm içerisinde, başta ERP olmak üzere mevcut çözümleri kullanarak süreçleri yönetmek gerekiyor. Bu süreçte analiz, tasarım, uygulama, devreye alma ve devreye alma aşamalarının en uygun şekilde yönetilmesi önemlidir. Proje Yönetim Yaklaşımı logosu, projelerin disiplinli bir şekilde, iyileştirme fırsatları ve müşteri beklentileri dikkate alınarak uygulanmasını sağlar.

Logo Proje Yönetimi Yaklaşımında satış öncesi faaliyetler süreci başlar ve canlı kullanımın yaygınlaştırılması adımları ile devam eder. Bu yaklaşımla etkin proje analizi ve planlaması yapılması, paydaşlar arasında güçlü bir iletişimin kurulması ve kilit kullanıcılar dediğimiz yetkililerin projeye etkin katılımının sağlanması amaçlanmaktadır. Bu şekilde, proje maliyetlerini artırarak başarılı bir proje tamamlama garanti edilebilir.

Özel yazılım geliştirme.

Logo Yazılımı; Hazine Yönetimi, B2B sistemleri, veri toplama, konsolidasyon ve merkezi raporlama alanında firmaların ihtiyaçlarına uyarlanabilecek çözümler sunar. Ayrıca danışmanlık, destek, eğitim, işbirliği, uygulama barındırma ve bakım hizmetleri, raporlama sistemleri ile dijital dönüşüm stratejilerinin geliştirilmesine yardımcı olacaktır. Logo projeleri, 70’e yakın ülkede ve birçok farklı dilde binlerce kullanıcıya hizmet veriyor.

Özelleştirme ve entegrasyon.

Dijitalleşme, yönetme ve iş yapma şeklimizde radikal değişiklikler getiriyor. Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen otomasyon birçok fayda sağlıyor. Ancak bu avantajlar, uyum ve entegrasyon gereksinimlerine uyumu gerektirir. Logo, uzman ekibi ile özelleştirme ve entegrasyon hizmetleri vermektedir. Bu sayede üçüncü parti yazılımları Logo çözümleri ile entegre etmek mümkün oluyor.

Proje sonrası destek hizmeti.

Proje desteği, proje uygulaması ve özel yazılım geliştirme hizmeti. Proje sonrası destek hizmeti, kurumsal kullanıcıları desteklemek ve yeni gereksinimleri yönetmek için sağlanan bir hizmettir. Firmaların ihtiyaç duyduğu ölçüde yerinde destek, çağrı merkezi, uzaktan bağlantı ve sistem bakım hizmetleri verilir.

Logo proje ve özel yazılım geliştirme hizmetinin avantajları.

  • İşletmelerin stratejik hedeflerine uygun çözümlerin ve projelerin uygulanması.
  • İşletme süreçlerinin genel analizi ve tasarımında iyileştirme odaklılık
  • İşletmelerin kurumsal mimarisine uygun uçtan uca eksiksiz çözümlerin uygulanması
  • Uluslararası standartlara uygun, etkin ve başarılı proje yönetimi
  • Uzman seviyede ürün destek ve eğitim olanakları
  • Proje süresince kaliteli hizmete yönelik faaliyetler

Sık Sorulan Sorular.

Dijital dönüşüm, toplumsal ya da iş dünyasının ihtiyaçları gibi farklı birçok alanda bilgi teknolojilerinin kullanımıyla çözüm yaratmayı ifade ediyor. Bilgi teknolojileri kullanımıyla sınırlı kalmayıp değer üreten süreçler oluşturmayı ve sosyal yaşamdan, kurum kültürüne ve iş yapış şekillerine kadar değişimi ve dönüşümü anlatıyor.

 

  • Dijital dönüşümü yalnızca birkaç teknoloji ile sınırlandırmak doğru olmamakla birlikte genel olarak dijital dönüşüm teknolojileri: Yapay zeka, büyük veri (big data), nesnelerin interneti, artırılmış gerçeklik, bulut bilişim, mobilite.

  •  

Dijital dönüşüm yalnızca inovatif teknolojilerin kullanılması değil kültürün dönüşümü ve süreçlerin entegrasyonu anlamına geliyor. Dolayısıyla dijital dönüşümün maliyetli olduğu gibi önyargıların ortadan kaldırılması gerekiyor. Değişim direncinin kırılması kadar yasal yükümlülükler konusunda bilinçli olunması da süreci kolaylaştırıyor.

 

Dijital trendler yaşanan gelişmelerle farklılık gösteriyor. Bununla birlikte 5G teknolojisi, CDP (Customer Data Platform), hibrit bulut, yapay zeka, siber güvenlik, uzaktan çalışma modeli uzun süre iş dünyasını biçimlendirecek trendler arasında bulunuyor.

 

Dijital dönüşüm danışmanlığı, Logo Proje Yönetim metodu ile Proje Yönetimi ve proje uygulama, Proje sonrası destek hizmeti ile işletmelere katkı sağlıyor.

 

Dijital dönüşüm danışmanlığı hizmetinde işletmelerin dijital stratejileri oluştururken kendi kültürlerine en uygun şekilde çevik yapıya dönüşmesini sağlamak amaçlanıyor.

 

Logo, proje yönetimi hizmetini uygulama ve özel yazılım geliştirme hizmeti ile birlikte sunuyor. Projelendirmenin gerektirdiği tüm hizmetler sunulurken Logo Proje Yönetim metodu kullanılıyor. Bu metot disiplinli bir yönetim süreci sağlıyor.

 

Analiz, tasarım, implementasyon, canlıya geçiş ve canlıya geçiş sonrası refakat aşamaları için destek sağlanıyor. Bu sayede etkin analiz ve planlama yapılması, paydaşlar arasında güçlü iletişim kurulması, anahtar kullanıcı olarak ifade ettiğimiz yetkililerin projeye etkin katılımının sağlanması mümkün oluyor.

 

Proje Sonrası Destek Hizmeti, Logo Proje Yönetim metoduyla tamamlanan projelerde çıkabilecek destek ve geliştirme ihtiyaçlarında müşterilere çözüm üreterek sürdürülebilir bir proje deneyimi sunuyor.

 
Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın