Logo e-Çözümler

Logo eçözümler ile Dijital dönüşümü yakalayın

Türkiye’nin gelecek vizyonunun en kritik yönlerinden biri dijital dönüşümdür. Bu süreçte şirketlerin e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-Mutabakat, e-Beyanname gibi uygulamalarını dijitalleştirmeleri hem uyum hem de verimlilik açısından önemlidir. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanan E-Çözümler, şirketlere zaman, maliyet ve karmaşık dijital uygulama tasarrufu sağlar.

Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarına uygun şekilde geliştirilen e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv gibi uygulamalar, işletmelerin maliyet tasarrufu sağlamasını, işlerinin daha hızlı yürütülmesini ve daha etkin şekilde kontrol edilebilmesini sağlar. Bu çözümler, operasyonel süreçlere katma değer sağlamanın yanı sıra iş gücü, arşivleme, yazıcı sarf malzemeleri ve kağıt fatura gönderimi gibi maliyetlerden tasarruf etmeye de imkan tanır.

 

Orta ve büyük ölçekli işletmeler İş Analitiği çözümlerinden yararlanabilir.  

 

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen zorunluluk kapsamındaki işletmelerin yanı sıra, iş süreçlerini hızlandırarak kolaylaştırmak, maliyetlerini düşürmek ve rekabette bir adım öne geçmek isteyen tüm firmalar da e-Çözümleri kullanabilir.

Logo e-Çözümler .

Alanında lider olan Logo, özel entegratör lisanslı eLogo markası ile 7 gün 24 saat çalışan hızlı ve güvenli bir sistem sunuyor. Böylece tüm elektronik fatura işlemleri, eLogo bilgi işleme sistemi aracılığıyla güvence altına alınabilir.

Logo; Elektronik faturadan elektronik irsaliyeye, bankacılık çözümlerinden yapay zekaya dayalı inovatif ürünlere kadar kapsamlı elektronik çözümleri ile inovasyondaki ilerlemeyi takip ediyor. dijital olarak ve mevzuatla yakından ilgilenmekte ve işletmelere gerekli hizmet çözümlerini sunmaktadır. . e-Çözümlerin sunduğu bir diğer avantaj da bu çözümlerin hem Logo ürünlerine hem de logo dışı ERP yazılımlarına tam olarak uygulanabilmesidir.

e-Çözümler ürünleri.

Sık Sorulan Sorular.

e-Çözümler, Gelir İdaresi Başkanlığı standartları doğrultusunda geliştirilen e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Müstahsil Makbuzu, e-Mutabakat ve e-Ekstre’dir. Ayrıca Connect Banka, Connect B2B, e-Tahsilat, Go Garanti gibi uygulamalar da mevcuttur. e-Çözümler işlerin daha hızla yürütülmesine ve denetiminin yapılmasına olanak tanır. Süreçlerin dijital ortama taşınması maliyetleri düşürür.

İşletmeler mükellef veya gönüllü olarak e-Çözümleri tercih edebilirler. e-Çözümlere geçen şirketler Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen zorunluluk kapsamındadır. Mükellef olmayan işletmeler zorunluluk kapsamında olmasa da rekabette bir adım öne geçmek için gönüllü olarak e-Çözümler kullanmayı tercih edebilir.

 

e-Çözümler, iş süreçlerini hızlandırır ve kolaylaştırır. Maliyetleriniz düşer ve rekabet avantajı elde edersiniz. Saklama avantajıyla belgeleriniz güvenle saklanır.

 

e-Çözümler; e-Fatura’dan e-İrsaliye’ye, bankacılık çözümlerinden yapay zeka tabanlı inovatif ürünlere kadar uzanan geniş bir yelpazededir. e-Devlet ürünleri kapsamında e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM), e-Müstahsil Makbuzu (e-MM), e-Defter uygulamaları mevcuttur. Ayrıca e-Mutabakat, Connect B2B, e-Tahsilat, Go Garanti gibi uygulamalar da mevcuttur.

 

e-Çözümler yelpazesiyle mevzuatı yakından takip ederek ihtiyaç duyulan çözümler sunulmaktadır. Bu çözümlerin Logo ürünleri ve harici ERP yazılımlarıyla tam entegre çalışabilmesi iç süreçlerin standardizasyonunu sağlar. 

 

  • Gelir İdaresi Başkanlığı standartları doğrultusunda geliştirilen çözümler, ciro değeri ve e-Fatura ile e-Arşiv Fatura sistemine geçiş yapılmış olmasına göre bazı işletmeler için zorunludur. Bazı işletmeler zorunluluk kapsamında olmamakla birlikte e-Çözümleri kullanabilir.

  •  

Kullanıcılar e-Logo Özel Entegratörlük Portalı üzerinden Satış, İstisna, İade, Tevkifat, Stopaj, SGK, Kamu, İhracat e-Fatura tiplerinde fatura oluşturmak mümkündür. Logo Elektronik Özel Entegratörlük Portalı’nda e-Fatura oluşturabilmek için öncelikle aşağıda belirtilen işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekir: 

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın