ERP Programı & Kurumsal Kaynak Planlama

ERP Programı kurumsal kaynak planlama çözümleri ile tek merkezden uçtan uca yönetin!

Logo ERP çözümleri, her ölçekten ve sektörden şirketin tüm iş verilerini ve süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmesini sağlar. Üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar tüm operasyonlarda verilerin görünürlüğünü, etkin kontrolünü ve güvenilirliğini sağlayan ERP Logosu ile daha verimli olunuyor. Operasyonel süreçleri otomatikleştiren ERP, yükü önemli ölçüde azaltabilir, zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayabilir. Logo ERP çözümleri ile daha verimli iş süreçleri çalışan memnuniyetini, daha verimli süreç yönetimi ise müşteri memnuniyetini artırıyor.

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), tüm çalışanların ve tüm görevlerin tek bir merkezi noktadan otomatik olarak yönetilmesini sağlar.
Şirketin büyüklüğü ne olursa olsun, çalışanların farklı rolleri ve sorumlulukları vardır. Bu özelliklerden herhangi biri herhangi bir nedenle tehlikeye girerse, tüm işi etkileyebilecek sonuçlar doğurabilir. Bu sayede tüm iş kaynakları ve süreçleri etkin bir şekilde kontrol edilmekte, insan hataları ortadan kaldırılmakta, zaman ve maliyet tasarrufu sağlanmaktadır.

Mikro işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar her ölçekten firma ERP ile iş süreçlerini iyileştirip verimlilik artışı sağlayabilir. Logo ERP portföyünde, farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış farklı çözümler bulunmaktadır.

Mikro işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar her ölçekten firma ERP ile iş süreçlerini iyileştirip verimlilik artışı sağlayabilir. Logo ERP portföyünde, farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış farklı çözümler bulunmaktadır.

Logo ERP çözümleri.

İş süreçlerini daha hızlı, daha pratik, daha verimli ve etkin yönetmenizi sağlayan Logo ERP çözümleri, tüm süreçlerin kalite ve verimlilik kavramını çalışanlar düzeyinden genişletiyor. Tüm şirket, karmaşık iş süreçlerini basitleştirir ve iyileştirir.

Logo ERP portföyünde standart kurulumların yanı sıra gelişime açık modüler yapılar da sunuluyor. Tüm firmalar ihtiyaç ve ihtiyaca göre eklenebilen modüller ile kendilerine en uygun ERP paketini oluşturabilmektedir. Modüllere ek olarak, uygulama içi teknoloji kullanılarak sisteme yeni uygulamalar entegre edilebilir; Widget’lara kullanım kolaylığı da eklenebilir. Web tabanlı bir altyapı için yerleşik dağıtım seçenekleri de sunan Logo ERP portföyünün kapsamlı çözümleri, her işletmenin ihtiyacına göre seçilerek şekillendirilebiliyor. Bu süreçte güçlü bir satış ağı ve Logo çözümü desteği ile projeler en verimli şekilde tamamlanır.

Mikro işletmeler için ERP Programı.

Mikro işletmelere özel Logo ERP çözümleriyle, kaynaklarınızı en etkili şekilde yönetip zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın; büyüme hedeflerinize bir adım daha yaklaşın.

 • Siparişten sevkiyata tüm süreçlerin uçtan uca yönetimi
 • Maliyet yönetiminde verimlilik artışı
 • Zaman tasarrufu ve maliyet avantajı
 • İhtiyaca göre uyarlanabilir yapı

Orta ölçekli işletmeler için ERP Programı.

Orta ölçekli işletmelere yönelik Logo ERP çözümleriyle işletmenizdeki tüm kaynakları en verimli şekilde yönetirken, kullanacağınız modülleri ihtiyaçlarınıza göre seçerek maliyet avantajı elde edin.

 • Tüm iş süreçleri için zengin iş fonksiyonları
 • Uygun maliyetle uçtan uca yönetim
 • Üretim süreçlerine özel uygulamalar
 • Daha yüksek düzeyde kalite ve verimlilik
 • İhtiyaca göre uyarlanabilir yapı

Büyük ölçekli işletmeler için ERP Programı.

Büyük ölçekli işletmelere ve holdinglere özel Logo ERP çözümlerinin kapsamlı standart modülleri ve isteğe bağlı ek modülleriyle, üretimden satışa kadar bütün süreçleri en verimli şekilde yönetin.

 • Tüm iş süreçleri için zengin iş fonksiyonları
 • Uygun maliyetle uçtan uca yönetim
 • Üretim süreçlerine özel uygulamalar
 • İhtiyaca göre özelleştirme
 • Grup şirketleri için tek noktadan yönetim

Logo ERP Program Çözüm ve Hizmetleri.

Logo ERP Programı çözüm ve hizmetleri için için bizi arayabilirsiniz. Logo çözüm ortağı Tetraport Teknoloji A.Ş. olarak farklı ihtiyaçlarınıza da çözümler üretebiliriz. Diğer yazılımlara entegre olabiliriz. Uçtan uca pürüzsüz bir ERP deneyimi sunmaktan keyif duyarız.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın