HRM – Bordro ve İnsan Kaynakları Yönetimi

Logo HRM ile işletmenizdeki tüm İK süreçlerini, bordro ve insan kaynakları yönetimini uçtan uca çözün.

Logo Yazılım ile firmanızdaki tüm insan kaynakları süreçlerini tek noktadan yürütmek mümkün! Logo Bordro ve İnsan Kaynakları Yönetimi ile performans yönetimi, işe alım gibi İK süreçlerini ve bordro ve işten ayrılma takibi, personel yönetimi, yan haklar gibi temel çalışan süreçlerini kolayca yönetebilirsiniz.

Tüm çalışanlarınıza insan kaynakları, bordro ve personel yönetimi süreçlerini tek bir İK yazılımı üzerinden sağlayarak iş süreçlerinizi dijitalleştirebilirsiniz. Logo Çözümleri ile zamandan ve paradan tasarruf etmenin yanı sıra işten de tasarruf edebilirsiniz. İnsan Kaynakları Yönetimi ve Ücret programları sayesinde verimliliğinizi ve tüm insan kaynakları ihtiyaçlarınızı logo ile karşılayabilirsiniz.

Logo insan kaynakları yönetim sistemi, işletmenizin ve insan kaynakları departmanınızın ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Bu sayede işletmenize en uygun insan kaynakları yazılım seçenekleri arasından size en uygun modülü seçebilirsiniz. Logo, bu modüler İK yazılım programları sayesinde dijital ve çok daha hızlı yönetim imkanı da sunuyor.

Bir işletmenin varlığını sürdürmesi açısından, müşterileri kadar çalışanları da büyük önem taşır. İşe alımdan bordrolamaya, eğitimlerden performans değerlendirmelerine dek tüm İK süreçlerini dijitalleştirmek, insan kaynağının daha verimli yönetilmesini sağlamanın yanı sıra çalışan memnuniyetini, dolayısıyla da işletmenin genel performansını artırır.

Mikro işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar her ölçekten firma Logo bordro ve insan kaynakları çözümlerinden yararlanabilir. Ayrıca, insan kaynakları firmaları da karmaşık bordro ve İK ihtiyaçlarının tek elden yönetimi için Logo’dan yararlanabilir.

Bir bordro yazılımı veya insan Kaynakları Yönetimi çözümü seçerken, işletmedeki farklı teknolojik çözümlerle entegre çalışabilen, mevcut ihtiyaçları karşılamanın yanı sıra, gelecekte oluşabilecek ihtiyaçları da karşılayabilecek esneklikte bir yapının tercih edilmesi önemlidir. Ayrıca yasal mevzuata uyum sağlayacak şekilde sürekli güncellenen bir çözümün kullanılması, insan kaynakları uygulamalarından alınacak verimi de artıracaktır.

Logo Bordro Yönetimi çözümleri işletmelere neler kazandırır?.

Logo Bordro Yönetimi çözümleri ile tüm ödeme işlemlerinizi kolaylıkla ve hatasız gerçekleştirebilirsiniz. Bordro programları ile tüm işlemlerinizi kolayca takip edebilir ve işletme maliyetlerini azaltabilirsiniz. Ayrıca Bordro Logo çözümleri ile ERP çözümlerini birleştirerek iş süreçlerinizi tek noktadan yönetme imkanına da sahip olabilirsiniz. Şirketiniz için insan kaynakları yazılım programlarının bordro modülü ile çalışan hakları, tatil süreleri gibi temel süreçleri kontrol edebilir veya ihtiyacınız olan çeşitli insan kaynakları modüllerini kullanarak tüm İK süreçlerinizi tek tıkla yönetebilirsiniz.

Logo İnsan Kaynakları çözümlerini kullanmanın avantajları nelerdir?.

İnsan kaynaklarına yönelik bir çözüm ile çalışan memnuniyetini ve verimliliğini garanti altına almak mümkündür. HR Logo çözümü, tüm insan kaynakları süreçlerini tek bir yazılıma entegre ederek size hızlı yönetim imkanı sunar. Bu, işinizde zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. İnsan kaynakları yönetimi çözümleri ile kurum kültüründe işe alım, işe alım süreçlerinin etkin yönetimi, ölçüm ve performans yönetimi gibi konularda tüm çalışanların takibini kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Bir insan kaynakları yönetimi çözümü olan HRM, bulutu kullanma yeteneği sunarak, yazılıma istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden erişmenizi sağlar. Logo aynı zamanda çeşitli dil seçenekleri sunan İK çözümleri ile çok uluslu şirketler için kullanımı kolay bir fırsat sunuyor. Logo İK çözümleri ile iş ihtiyaçlarınıza hızlı ve verimli bir şekilde cevap alabilirsiniz.

Bordro yönetimi.

Logo’nun bordro yönetimi çözümleriyle iş yükünüzü azaltırken İK süreçlerinizin verimliliğini artırın.

 • Her ölçekten ve sektörden işletmeye uygun
 • Güncel yasal mevzuata uyumlu 
 • İlgili kurumlarla hızlı iletişim
 • Bordroların aylık e-posta ile gönderimi
 • Verilere dayalı bütçe tahminleri 
 • Bireysel emeklilik işlemleri

İnsan kaynakları yönetimi.

İşletmeniz için en doğru kararları Logo insan kaynakları yönetimi çözümleriyle alın!

 • Tüm İK süreçlerinin tek noktadan yönetimi
 • Zaman ve iş gücü tasarrufu
 • Web üzerinden kullanım imkanı
 • Yasal mevzuata uyum
 • Portal üzerinden self-servis kullanım

HRM - Bordro ve İnsan Kaynakları Yönetimi ürünleri .

Sık Sorulan Sorular.

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere kadar her ölçekten firma Logo insan kaynakları çözümleri kullanabiliyor. Bu çözümler İK ihtiyaçlarının tek elden yönetilmesini sağlıyor.

İşletmelerin ihtiyaçları ilerleyen süreçlerde farklılaşabiliyor. Bu nedenle çözümün esnek yapıda olması, ihtiyaçlara uyarlanabilmesi gerekiyor. Ayrıca, insan kaynakları yönetimi çözümlerinin farklı teknolojik çözümlerle entegre çalışabilmesi verimliliği artırıyor.

İnsan kaynakları yönetimi çözümleri, işletmelerin bordrolama, eğitim yönetimi ve işe alım gibi tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Logo portföyündeki çözümler, müşterilerimizin taleplerine, ihtiyaçlarına ve yasal mevzuatlara göre sürekli geliştirilip güncelleniyor.

HRM nedir? Sorusunun da karşılığı olan İnsan Kaynakları Yönetimi; işletmenin daha iyi insan kaynağına sahip olabilmesi ve sahip olduğu insan kaynağını da en etkin şekilde yönetilmesi adına işe alım, performans takibi, eğitim ve geliştirme gibi alanları stratejik olarak ele alan bir departmandır.

İnsan Kaynakları Yönetimi ile işletmeler personel odaklı yönetim anlayışı benimsiyor. İK yönetimi kuruluşun misyon, vizyon ve değerlerine uygun insan kaynağı oluşturmayı amaçlıyor. Şirket içinde yönetim anlayışının daha demokratik ve katılımcı olması sağlanıyor. İKY ile stratejik yönetim anlayışı ağırlık kazanıyor.

Logo çözümlerinden faydalanarak dijital ortamda gerçekleştireceğiniz İnsan Kaynakları Yönetimi süreçleri ile zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz. İnsan Kaynakları Yönetimi ile mevcut insan kaynağının verimli bir şekilde yönetilmesi sayesinde iş süreçleri daha verimli hale geliyor. Bu, aynı zamanda çalışan performansı üzerinde de olumlu bir etki yaratıyor.

İK bordrolama süreçlerini yöneteceğiniz bordrolama hizmeti ya da İK programları seçiminde, işletmenin için kullandığınız farklı uygulamalar ile entegrasyon sağlayabilen, mevcut ve potansiyel ihtiyaçlarınıza cevap verebilen yazılımları tercih etmeniz size çok daha faydalı ve verimli bir kullanım sağlıyor. Kullanacağınız İK çözümünün güncellenebilir yapıda olması, değişen mevzuatlara daha kolay adapte olmanıza da olanak tanıyor.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın