İş Akış Yönetimi

İş Akış Yönetimi ile işletmenizin iş akışını dijital ortama taşıyın. Dijital çağı yakalayın.

İşletmenizdeki tüm iş süreçlerini tek bir İş Akışı Yönetimi perspektifinden yönetebileceğinizi biliyor muydunuz? Bir noktadan itibaren şirketinizin farklı departmanlarının iş süreçlerini yönetebilirsiniz. Bu nedenle dijital iş izleme programları ile sürecin pratik olması mümkündür. İş takip programları ile sizi dijital ortama taşıyan iş süreçlerinde zamandan ve paradan tasarruf edebilir; Bu sayede süreci daha verimli ve hızlı bir şekilde izleyebilir, iş ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

İşletmelerde verimliliği ve dolayısıyla da kârlılığı artırmanın en önemli bileşenlerinden biri de iş süreçlerini iyileştirmektir. İş akışını yeniden yapılandırmayı ve işletme genelinde standartlaştırmayı sağlayan İş Akış Yönetimi iş süreçlerini hızlandırır ve yönetim kalitesini artırır. İş akışının daha yalın ve sistemli hale gelmesiyle, tüm çalışanların görev ve sorumlulukları netleşir, yapılması gereken işler kısa zamanda tamamlanır. Bu da zaman ve maliyet tasarrufu kazandırır.

İş Akış Yönetimi genel olarak geniş operasyonel süreçlere sahip işletmeler için uygun bir çözümdür. Orta ve büyük ölçekli işletmelerde operasyonel iş ağının yönetimi daha karmaşık olacağından İş Akış Yönetimi çözümleri bu tip işletmeler için çok daha faydalı olacaktır.

İş süreçleri yönetimi programı seçerken yetkilendirme opsiyonlarının varlığına ve bu yetkiler kapsamında raporlama yapabilme imkanına dikkat etmenizde yarar var. Hem web üzerinde hem de mobil olarak çalışabilen yazılımları tercih ederek zaman ve mekan gözetmeksizin iş süreçlerinizin takibini yapabilirsiniz. Ayrıca ERP gibi önemli diğer programlar ile entegre çalışabilen bir İş Akış Yönetimi çözümünü tercih ederek süreci daha verimli yürütebilirsiniz.

İş Akış Yönetimi nedir?.

İş akışı yönetim sistemleri, iş süreçlerini standartlaştırarak ve yönetimini merkezileştirerek dönüştürmenize olanak tanıyan yapılardır. İş akış planı oluşturarak akışı hızlandıran ve yönetim sürecini iyileştiren Logo yazılımı ile iş süreçlerinizi baştan sona kolayca takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Her çalışanın görev tanımlarının net bir şekilde tanımlandığı bu sistemde iş tamamlama süreci çok daha basit. Verimliliği artırılmış iş süreçleri size zaman ve para tasarrufu sağlayabilir. İşletmenizin verimliliğini ve karlılığını artırmak için Logo İş Takip Yazılımı ile iş süreçlerinizi en verimli şekilde yönetebilirsiniz.

Logo İş Akış Yönetimi özellikleri nelerdir?.

 • Logo’nun İş Akış Yönetimi çözümü olarak geliştirdiği Logo Flow ile ekip, departman ya da personel atamalarını otomatik olarak yapabilirsiniz.
 • İş süreç yönetimi sağlayacağınız Logo çözümü ile kodlama yapma ihtiyacı duymadan yalnızca sürükle bırak yöntemini kullanarak süreci tasarlayabilirsiniz.
 • İş süreçlerine dair yetkilendirme ya da yetkiyi devretme işlemini Logo İş Akış yönetimi çözümü ile sağlayabilirsiniz.
 • Logo İş Akış Yönetimi çözümü, mail dinleme özelliği ile mail üzerinden iş akışı başlatmanızı sağlıyor. Böylece, önceden kağıt üzerinde yürüttüğünüz tüm iş akış süreçlerini dijital ortama taşıyarak zaman ve iş gücünden tasarruf etmenize olanak tanıyor.
 • Logo iş akış ve süreç yönetimi çözümünün ayrıntılı yönetim ekranı sayesinde atanan işlerin ve zaman aşımı gibi durumların kontrolünü rahatlıkla yapabilirsiniz. Anlık bilgilendirme sistemi sayesinde planlamada meydana gelen değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Logo Flow kullanıcıları eLogo entegrasyonu sayesinde e-Fatura, e-Arşiv Fatura gibi belgelere daha rahat ulaşarak tek tıkla onay verebiliyor.
 • Logo Flow ve DocPlace entegrasyonu ile kullanıcılar süreç işlerken eklenen dokümanları otomatik olarak sisteme aktarabiliyor. Bu avantaj sayesinde kurumsal hafıza süreç içinde kendiliğinden oluşabiliyor.
 • İş takip programları size zaman ve mekandan bağımsız bir süreç yönetimi imkanı tanıyor.
 • Logo iş akış programları, güvenliği ön planda tutarak iş akışlarının aksamayacağı, evraklarınızın güvenle saklanacağı bir dijital ortam oluşturuyor.
 • Logo Flow uygulamasının e-İmza entegrasyonu ile iş süreçlerinde onay gerektiren evraklar otomatik imzalanabiliyor.
 • Program üzerinden imza görevinin ataması ya da imza sürecinin tamamlanması gibi durumlarda ilgili kişilere bildirim gidiyor.
 • Logo İş Akış Yönetimi çözümüne mobil uygulamadan da giriş yaparak yetkilerinizi, yetkili olduğunuz süreçleri ve iş akışına dair tüm bilgileri görebilirsiniz. Atanmış işler hakkında detaylı bilgiyi yine mobil uygulama üzerinden kolayca edinebilirsiniz. Aynı şekilde  dokümanları incelemeniz ya da cihazınıza indirebilmeniz de mümkün. Gerektiğinde mobil uygulama üzerinden işlerinizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamayı Google Play Store ya da App Store üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz.

Logo İş Akış Yönetimi çözümü kullanmanın işletmenize sağladığı avantajlar nelerdir? .

İş akışı yönetim sistemleri, iş süreçlerini standartlaştırarak ve yönetimini merkezileştirerek dönüştürmenize olanak tanıyan yapılardır. İş akış planı oluşturarak akışı hızlandıran ve yönetim sürecini iyileştiren Logo yazılımı ile iş süreçlerinizi baştan sona kolayca takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Her çalışanın görev tanımlarının net bir şekilde tanımlandığı bu sistemde iş tamamlama süreci çok daha basit. Verimliliği artırılmış iş süreçleri size zaman ve para tasarrufu sağlayabilir. İşletmenizin verimliliğini ve karlılığını artırmak için Logo İş Takip Yazılımı ile iş süreçlerinizi en verimli şekilde yönetebilirsiniz.

İş Akış Yönetimi Programları.

Sık Sorulan Sorular.

İş akış yönetimi her işletme için kritik önem taşıyor. İş akış yönetimi çözümü Logo Flow, her sektörden ve her ölçekten işletme tarafından kullanılabiliyor.

İş akış yönetimi için otomasyonlar kullanılıyor. İş akış yönetimi için kullanılan çözümlerle analiz ve veriler sisteme işleniyor. Öncelikli olarak iş akışı modellemesi yapılıyor. Çözümün web tabanlı olması ve diğer sistemlerle entegre çalışması verimliliği artırıyor.

Esnek altyapı desteği süreçleri ihtiyaçlara göre uyarlamayı sağlıyor. Çözümün zenginleştirilmiş tasarıma sahip olması, özelleştirilebilir dashboard özelliğine sahip olması ve kolay erişilebilir formlar sunması gerekiyor.

İş akışı daha yalın ve sistemli hale geldiğinde çalışanların görev ve sorumlulukları netleşiyor. İşlerin sistematik hale gelmesi zaman tasarrufu sağlıyor. Logo Flow işlemleri arka planda izleyerek otomatik akış başlatıyor. Yetkilendirme ve yetki devretmenin kolaylıkla yapılabilmesi temel performans göstergelerinde artış sağlıyor. Mobil cihazlar üzerinden kullanılabilmesi zaman ve mekandan bağımsız yönetim sağlıyor. Ayrıca kağıt tasarrufu da sağlanabiliyor.

İş akış yönetimi ile iş akışlarını tasarlayıp iş süreçlerini dijital ortama taşımak mümkün oluyor. Süreci e-posta üzerinden onaylamak zaman kazandırıyor. İşlerin detaylı raporlanması aksamaları önlüyor.Logo Flow’un mobil uyumlu arayüzü sayesinde sisteme mobil cihazlar üzerinden erişmek mümkün oluyor.

İş akışı, kurumların iş yapış şekillerini tanımlayan bir kavramdır. İş Akış Yönetimi çözümleri ise kurumsal iş süreçlerinin dijital ortamda kontrol edilmesini sağlayan yazılımları ifade ediyor. Yani, İş Akış Yönetim sistemi ile işletmenize ait iş akışını elektronik ortamda modelleyebilir, yönlendirebilir ve kontrol edebilirsiniz.

İş akış yönetimi iş akışını yeniden yapılandırarak standartlaştırmayı sağlıyor. İş akışı yönetimi, kurumların ne şekilde iş yaptıklarını tanımlayarak şirketlerde yer alan iş süreçlerinin elektronik ortamda yaratılması, izlenmesi ve sonuçlandırılmasını sağlıyor.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın