Küçük ölçekli işletmeler için Depo Yönetimi

Küçük ölçekli işletmeler için depo yönetimi programı Logo WMS ile deponuzdaki tüm hareketleri el terminalleriyle kontrol altına alın.

Depo Yönetim Sistemi, depolama süreçlerini operasyonlarına entegre eden küçük işletmeler için doğrudan ve etkili bir kâr kaynağıdır. Bu nedenle sadece sevkiyat aşaması olarak depolamada değil, tüm değer zincirinde kullanılan bir çözümün seçilmesi çok önemlidir. Bu, müşterinin ulaştığı tüm süreçte otomasyon ve kontrol sağlar. Depo Yönetim Sistemi, küçük işletmelerin malzeme, bilgi ve nakit akışını entegre bir şekilde yönetebilmesi için de gereklidir. Bu sayede müşterilerine doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyatla sunan firmalar verimli depolama süreçleri oluşturarak kar ve rekabet avantajı elde edebilirler.

Küçük işletmelerde değer zincirinin tamamında depo yönetimi çözümü kullanmak gerekiyor. Bu sayede sürecin tamamı kontrol edilebiliyor.

Küçük işletmelerde değer zincirinin tamamında depo yönetimi çözümü kullanmak gerekiyor. Bu sayede sürecin tamamı kontrol edilebiliyor.

Küçük işletmeler depo yönetimi çözümleriyle maliyetlerini düşürürken verimliliklerini artırabiliyor. Bu çözümlerin el terminalleri ve mobil cihazlara entegre çalışması etkinliği artırıyor.

Logo Depo Yönetim Sistemi.

Logo’nun küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik depo yönetimi çözümü Logo WMS, üretimden satışa kadar her noktada etkin kontrol ve yönetim sağlıyor. El terminallerinin sisteme entegrasyonu ve günümüzde kullanılan çeşitli modüllerin kullanılması sayesinde firmalar maliyetlerini düşürürken verimliliklerini arttırabilmektedir.

Küçük ölçekli işletmeler için Depo Yönetim Sistemleri.

Sık Sorulan Sorular.

Logo’nun küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik depo yönetim sistemi çözümü Logo WMS, Üretim Modülü ile üretim süreçlerine katkıda bulunuyor. Bir depoda ihtiyaç duyulabilecek tüm özelliklere sahip olması sayesinde depo süreçlerinde maliyetin azalmasına katkıda bulunuyor.

Depo yönetim sistemi, küçük işletmelerin karlılığına, dolayısıyla büyümesine doğrudan etki ediyor. Bu nedenle kullanılan çözümün yalnızca stok tutma ve sevkiyat aşamalarında kullanılması yetersiz kalıyor. Çözümün değer zincirinin tamamında kullanılması gerekiyor. Üretim modülü ve el terminallerine entegrasyon da değer katıyor.

Küçük işletmeler büyüme eğilimi gösterebiliyor. Bu nedenle küçük işletmelere yönelik çözümler ihtiyaca göre uyarlamalar yapılabilmesi gibi özellikler sunuyor. Farklı sektörlere uygun çözümler tek platformdan üretimden satışa kadar kontrol sağlıyor. Mobil cihazlara entegre çözümler barkod yapıları ile farklı modüller de kullanıyor.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın