Kurumsal BT Destek

Kurumsal BT Destek Uzaktan ve Yerinde

Kurumsal bt destek hizmetimizle, işletmelerin ve kurumsallaşma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen firmaların bilgi işlem alanındaki ihtiyaçlarına optimum çözümleri sağlıyoruz.

Server Kurulum ve Bakım Hizmetleri.

Sunucu (server) kurulum ve bakım hizmeti çerçevesinde en uygun çözümü sunuyoruz. Sunucular kullanım amacına göre çeşitlilik gösterir. Örneğin dosya sunucusu, web sunucu, Sharepoint sunucusu, E-Mail (Exchange Server) sunucuları ya da firmanızın ticari bilgilerini yönettiğimiz yazılımı barındıran sunucular. Hangi çeşit sunucu olursa olsun firma için çok büyük önem taşır ve bu sunucu devre dışı kaldığı zaman firma için sancılı bir dönem başlar. Sancısız sorunsuz süreçler için en doğru kurguyu sizin için hazırlıyoruz.

Veri Tabanı Çözümleri.

En değerli sisteminizi optimize edin. Database yönetimi ve performans iyileştirme konusunda 20 yılı aşkın uzman tecrübesini sunuyoruz. Farklı sektör ve ölçeklerdeki, farklı ERP çözümleri kullanan pek çok Türk ve uluslararası firmaya danışmanlık veriyoruz.
Özellikle Database Performans iyileştirme konularında sektörün önde gelen firmalarından biri olarak öne çıkmaktadır.

Sanal Sunucu Hizmetleri.

10GBPS Geniş hat havuzumuzda ana omurgamıza Juniper 4400 Serisi switch ile bağlanarak darboğaza girmeden rahatlıkla web sitenizi ya da çeşitli yazılım uygulamalarınızı aktif tutuyoruz.

Sunucularımız; DELL Poweredge serisi, disklerimiz ise Samsung 850 PRO SSD ve 15K SAS ile birlikte stabil performans sunuyoruz. Farklı bir firmada bulunan sanal sunucularınıza ait içerikleri de ücretsiz olarak kendi altyapımıza taşıyoruz. Sunucu Çözümleri, Mücbir sebepler hariç %99 uptime garantisi veriyoruz.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın