Logo Bulut Servisleri

[seopress_breadcrumbs]

Logo Bulut Servisleri ile bugünün ve geleceğin dijital dünyasına hazır olun!

Logo Bulut Hizmetleri, Logo güvenliği ile bulut teknolojisinden yararlanmanızı sağlar. Logo Bulut Hizmetleri’nin sunduğu çözümler, verilerinizin bulutta güvenli bir şekilde saklanmasını ve işlenmesini sağlar. İş süreçlerinizi hızlandırabilir, kârınızı artırabilir ve rekabeti güçlendirebilirsiniz. Bulut çözümlerimiz, verilerdeki sunucular ve depolama sistemlerinden kaynaklanan donanım değişiklikleri, yazılım güncellemeleri ve bakım gibi gereksinimleri ortadan kaldırarak işletmenize hız, verimlilik ve maliyet tasarrufu sağlar. Karmaşık iş süreçlerinizi basit ve hızlı bir şekilde uygulamak için bir yol sunar.

Logo Bulut Servisleri, verilerinizi internet ortamında bulut sistemi üzerinde depolayarak ihtiyaç duyduğunuzda kolayca ulaşabilmenizi ve kullanabilmenizi sağlayan bir çözüm sunuyor. 

Bu sayede ulaşmak istediğiniz verilere internet bağlantısı ve web tarayıcısı olan herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. Güvenle korunan verilerinize 7/24, her yerden ulaşabilir ve verilerinizi istediğiniz zaman kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Logo Bulut Servisleri herhangi bir internet tarayıcısı aracılığıyla çalıştırılabilir. Bu sayede kolay ve hızlı şekilde kullanabilir, zamandan ve bulunduğunuz yerden bağımsız olarak verilerinize erişebilirsiniz. Herhangi bir donanım, kurulum ve sistem bakımı gerekmediği için maliyet avantajı sağlarsınız.

Otomatik güncellemeler sayesinde sistemi her zaman en güncel versiyonda kullanabilirsiniz. Bu sayede iş süreçlerinize hız ve verimlilik kazandırırsınız.

Logo Bulut Servisleri’ni aylık ya da yıllık abonelik kiralama modeliyle Logo Cloud üzerinden online satın alabilirsiniz. Bununla birlikte dilerseniz Logo Bulut Servisleri’ni satın almadan önce 14 gün boyunca deneyimleyebilir ve avantajlarını keşfederek ihtiyacınıza uygun kiralama modelini seçebilirsiniz.

Logo Bulut üzerinden çalışan Programları.

Kurulum gerektirmeyen aylık veya yıllık abonelik sisteminde kullanılan Bulut Hizmetleri logosu, sipariş vermek kolaydır ve verilere her yerden ve herhangi bir cihazdan erişim sağlar. Sunucu ve donanım maliyetlerini kaybetmenin yanı sıra terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, veritabanı yedekleme ve kurulum gereksinimlerini ortadan kaldırarak kullanıcılara önemli maliyet avantajları sunar.

Bakım destek hizmetleri ve yazılım lisansları. Logo Bulut Hizmetlerinin sürümünü değiştirmeye gerek olmadığı için kullanıcılar hizmeti her zaman en güncel haliyle kullanacaklardır. Ancak veriler, Türkiye’deki sunucularda, Gizlilik Yasası (KVKK) ve kanuna uygun olarak, logo güvenliği ile saklanmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, veri kaybı veya yetkisiz kişilerle veri paylaşımı gibi güvenlik açıklarından korunabilmektedir. Hizmet ayrıca siber saldırılara, doğal afetlere ve yapay arızalara karşı koruma sağlar. Bu nedenle, güvenlik için ek bir yatırıma gerek yoktur. Esnek lisanslama modelleri ile şirketler, aylık veya yıllık abonelik seçeneği ile Logo Bulut Hizmetlerine sahip olabiliyor. Logo Bulut Hizmetleri’nin sunduğu hız, kullanım kolaylığı ve güvenlik ile şirketler iş süreçlerine verimlilik katıyor.

Logo Bulut Servisleri ürünleri.

Sık Sorulan Sorular.

Bulut teknolojisi, sistemlere ve çözümlere internet üzerinden erişim imkânı sunar. Bu, bir sunucu gerekliliğinin ve dolayısıyla donanım bakım masrafları ortadan kalkması anlamına geliyor. On-prem yani kurum içi sistemlerde ise tüm veri şirket içinde fiziksel bir donanımda barındırılıyor.

 

  • Konu veriler olduğunda güvenlik her şeyden önce gelir. Bu nedenle kullanılacak bulut servisinin gelişmiş veri güvenliği özellikleri sunduğundan emin olmak gerekiyor. Aynı zamanda bulut teknolojilerin vaadi olan esnek çalışmayı sağlaması için de farklı çalışma ortamları, farklı teknolojiler, yazılım ve sistemlere uyması önem taşıyor. Bulut servisi, verimli çalışma performansı sunmak için hız ve erişilebilirlik sağlamalı, ihtiyaçlara uygun şekilde ölçeklendirilebilmelidir.

 

Bulut servisler için bir yatırım gideri yoktur, veriler düzenli olarak yedeklenir ve işletmeler de sadece kullandıkları kaynaklar için ödeme yaparlar. Ayrıca, bulut sistemler için ayrı bir IT departmanına ihtiyaç kalmaz. Kullanıma hazır olan bulut servisler ile kullanıcılar uygulamaya anında erişim sağlayabilirler.

 

Bulut servislerden yararlanmak ve işletme verilerinin buluta iletimi esnasında güvenlik risklerini ortadan kaldırmak için uygulamaların ve altyapıların görünürlüğü, kritik servislerin yalıtımı, düzenli denetlenen ve otomatikleştirilmiş tehdit tespiti işlemleri gibi belli başlı bileşenlere ihtiyaç duyulur.

 

Bulut bilişim sunucu, depolama, veritabanı, ağ, yazılım gibi bilgi işlem hizmetlerinin İnternet üzerinden sağlanmasıdır. Bulut teknolojisi sayesinde sanal sunucularda depolanan verilere istenen yerden ve tüm cihazlardan kolayca erişilebilir.

 

Bulut bilişim, SaaS (Software as a Service- Hizmet olarak Yazılım), IaaS (Infrastructure as a Service-Hizmet olarak Altyapı) ve PaaS (Platform as a Service- Hizmet olarak Platform) olmak üzere üç farklı hizmet modeliyle sunuluyor.

 

SaaS, PaaS ve IaaS modellerinin kendine özgü yararları ve farklılıkları vardır. SaaS, uygulamalarının çoğu doğrudan web tarayıcısı üzerinden gerçekleştirilir. PaaS, geliştiricilere internet üzerinden geliştirme ve dağıtım için eksiksiz bir ortam sağlar. IaaS ise kullanıcılara çeşitli görevleri gerçekleştirebilecekleri donanımları sağlar. Bu, depolama alanı, gelişmiş veya özel işlemcilerle bilgi işlem süresi veya sanallaştırma hizmetleri olabilir.

 

Hosting, bir web sayfasına ait tüm dosyaların sürekli olarak bir bilgisayarda saklanması ve erişime açık tutulması hizmetidir. Bu bilgisayarlara server (web sunucusu) adı verilir. Serverlar; veri merkezlerinde barındırılır. Çok yüksek hızda internet bağlantısına sahip veri merkezleri elektrik kesintileri, sel ve deprem benzeri doğal afetlere karşı korunaklıdır. Bu sayede web siteleri hemen hemen her koşulda ziyaretçilerinin erişimine açık olmasını sağlar.

 

Bulut çözümleri, herhangi bir uygulamanın internet üzerinden online olarak çalışmasını sağlar. Dolayısıyla kullanıcıların herhangi bir kurulum yapmasına ve standart yazılımlardaki gibi IT altyapı teknolojilerine yatırım yapmasına gerek yoktur.

 
Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın