Logo Çek ve Senet Bölme Modülü

[seopress_breadcrumbs]

Logo Çek ve Senet Bölme Modülü Pratik Yöntem

Logo çek ve senet bölme modülü ile pratik bir yöntem ile bu işlemi yapmak çok kolay.

Logo ERP Çek Senet Bölme Modülü.

Logo ERP ürünlerindeki önemli modüllerden biri de Çek ve Senet modülüdür. Standart bir özellik olarak Logo çek ve senet modülü sayesinde müşteriden aldığımız çek ve senetleri portföyümüze ekleyebiliyoruz. Bu sayede çek ve senetleri Logo üzerinde kolayca takip edebiliyoruz.

Fakat bu modülde çek ve senetlerin bölünmesi işlemi kullanıcılar için pek kolay değildi. Logo ERP üzerinde bir çok işlem yapmanız gerekiyordu. Ek olarak geliştirdiğimiz Logo Çek ve Senet Bölme aracı sayesinde finans modülündeki çek-senet ve bordrolardan girdiğimiz çek ve senetleri kolaylıkla ayırabiliyoruz. Siz de logo çek ve senet bölme modülümüzle istediğiniz şekilde bölebilirsiniz. Çek-Senet ve Bordrolarında bulunan çek-senet giriş kaydının içerisine değiştir ile girerek böldürme işlemi yapılıyor.

Logo Modül Entegrasyon Hizmetleri.

Logo Modül entegrasyon fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Logo çözüm ortağı Tetraport Teknoloji A.Ş. olarak farklı ihtiyaçlarınıza da çözümler üretebiliriz. Diğer yazılımlara entegre olabiliriz. Uçtan uca pürüzsüz bir ERP deneyimi sunmaktan keyif duyarız.

Tüm Logo Modüllerimiz.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın