Logo Çek ve Senet Hatırlatıcı Modül

[seopress_breadcrumbs]

Logo Çek Senet Hatırlatıcı Modül

Logo çek senet hatırlatıcı modül ile LOGO üzerindeki kayıtlı tüm çek ve senetleriniz için otomatik veya manuel hatırlatma bildirimi ayarlayın gecikmeleri önleyin.

Logo Çek Senet Hatırlatıcı Modül.

Logo çek senet hatırlatıcı modül ile otomatik veya manuel olarak hatırlatma bildirimi gönderebilir, böylece tahsilatlarınızın gecikmesini önleyebilirsiniz. Ayrıca e-posta ve SMS entegrasyonu sayesinde, bildirimleri mail olarak ya da SMS olarak gönderebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı telefon numaraları için farklı SMS entegrasyonu kullanabilirsiniz. Bildirim geçmişi özelliği ile, otomatik veya manuel gönderilen bildirimleri inceleyebilirsiniz. SMS panelinizden hangi numaralara mesajın ulaşıp ulaşmadığını görebilirsiniz.

Mail ve SMS şablonları ile, bildirim olarak gidecek Mail ve SMS metnini
istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Vadesi gelmemiş ve vadesi geçmiş olan çek ve senetler için farklı SMS ve Mail şablonları da hazırlayabilirsiniz.

Logo Modül Entegrasyon Hizmetleri.

Logo Modül entegrasyon fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Logo çözüm ortağı Tetraport Teknoloji A.Ş. olarak farklı ihtiyaçlarınıza da çözümler üretebiliriz. Diğer yazılımlara entegre olabiliriz. Uçtan uca pürüzsüz bir ERP deneyimi sunmaktan keyif duyarız.

Tüm Logo Modüllerimiz.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın