Logo Flow nedir ve nasıl çalışır?

[seopress_breadcrumbs]
bpm

Logo Flow, Logo tarafından geliştirilen iş süreçleri otomasyonu (BPM) yazılımıdır. Bu yazılım, şirketlerin iş süreçlerini otomatikleştirerek, verimliliği artırmasına ve iş süreçlerindeki hataları minimize etmesine yardımcı olur.

Logo Flow, bir iş sürecinin farklı adımlarının otomatik olarak gerçekleştirilmesine olanak tanıyan bir yazılımdır. Örneğin, bir satın alma işleminde, satın alma talebi onaylanmadan önce birkaç kişinin onayını alması gerekebilir. Logo Flow, bu iş sürecini otomatikleştirerek, satın alma talebinin doğrudan doğruya onaylanması için ilgili kişilere haber verir ve onayları alır.

Logo Flow’un çalışma prensibi, iş süreçlerinin tanımlanması, iş akışlarının oluşturulması ve süreçlerin otomatikleştirilmesidir. Kullanıcılar, Logo Flow aracılığıyla, iş süreçlerini kolayca tanımlayabilir, iş akışları oluşturabilir ve iş süreçlerinin farklı adımlarına ilişkin kuralları belirleyebilirler.

Logo Flow, iş süreçlerini takip etmek ve raporlamak için bir dizi araç sunar. Kullanıcılar, iş süreçlerinin ne kadar sürede tamamlandığını, hangi adımların tamamlandığını ve hangi adımların tamamlanmadığını takip edebilirler. Bu sayede, süreçlerdeki hataları belirleyebilirler ve süreçlerin daha verimli hale getirilmesine yardımcı olabilirler.

Logo Flow, Logo ERP yazılımları ile entegre edilebilir ve kullanıcıların iş süreçlerini daha iyi yönetmelerine yardımcı olur. Bu sayede, şirketler daha verimli hale gelir ve iş süreçlerindeki hataların azaltılması ile daha iyi bir iş performansı elde ederler.

Tetraport uzman ekibi ; 20 yılı aşan tecrübesi ile , iş akış süreçlerinizin tasarlanmasında yanınızda,  hemen şimdi bizi arayın.

Paylaş

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın