Logo Hazine yönetimi

Logo'nun sunduğu Hazine yönetim sistemi ile finansal işlemlerinizi etkin bir şekilde yönetin.

Dünya ekonomilerinin hızla değişen dinamikleri, likidite, faiz ve kur riski taşıyabilmektedir. Bu koşullar altında faaliyet gösteren şirketlerin kapsamlı bir hazine yönetim sistemine sahip olmaları gerekir; Onları stratejik bir avantaj haline getirin.

Logo’nun sunduğu Kurumsal Hazine Yönetim Sistemleri, genel müdürlük kurumlarının kullandığı ERP sistemleri ve çalıştıkları bankalar arasındaki otomatik veri akışı sayesinde; Bu, tüm bankaların finansal işlemlerinin de ERP sistemi ile güncel olmasını sağlar. Nakit yönetimi çözümleri; Bir yandan ödemelerinizi zamanında ve doğru bir şekilde yapmanızı sağlarken, diğer yandan da kullanıcı hatalarını en aza indirerek veri güvenliğini artırma ve zamandan tasarruf etme imkanı sunar.

Kurumsal ERP sistemlerini güncel tutmak, çeşitli tasarım ve görsellerle anlık finansal raporlar almanızı sağlar; Bu, şirketleri uygun stratejik kararlar almaya daha yakın tutacaktır. Hazine Sihirbazı, işlem hacmi yüksek olan ve bankacılık işlemleri üzerinde yüksek düzeyde kontrol sağlamak isteyen şirketler tarafından tercih edilmektedir. Kombinasyonlar sayesinde bankalardan alınan veriler manipüle edilmeden ERP sisteminize aktarılır. Bu, kullanıcı hatalarını önler ve işten tasarruf sağlar.

 

  • Hesap hareketlerinin anlık olarak bankalardan alınması
  • Anlık hesap bakiyelerinin takibi ve geçmişe dönük gün sonu bakiyelerinin raporlanması
  • POS işlemlerinin ERP sistemine işlenmesi
  • Farklı bankalardaki DBS tahsilatlarının tek uygulamadan yönetimi
  • Farklı bankalardan yapılacak ödemelerin tek uygulamadan yönetimi

Logo iş Analitiği Yazılım ürünleri.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın