Logo Raporlama Modülü, Aracı

[seopress_breadcrumbs]

Logo Raporlama Modülü ile Özel Rapor ve Pratik Raporlama

Logo raporlama modülü ile özel rapor hazırlamak artık çok kolay. Logo yazılımında hazırlanamayan veya zaman alan ticari raporları kolayca oluşturun.

Logo ERP Raporlama Modülü.

Logo raporlama aracı hızlı, kolay ve çok fonksiyonlu bir raporlama bildirim uygulamasıdır. Logo ERP ürünlerinde işletmeye özel rapor oluşturma konusu pek kolay değildi. Logo ERP üzerinde bir çok işlem yapmanız gerekiyordu. Ek olarak geliştirdiğimiz Logo Raporlama aracı sayesinde Word, Excell, Pdf, Yazı ve Resim formatlarında çıktı alabilirsiniz. Raporlarınız zamanlama aracı ile otomatik hale getirilebilir. Kurumsal dashboard raporları yapılabilir. Tüm cihazlarınızdan özel raporlarınızı görebilirsiniz. Merkezi yönetimlidir. Kod bilgisi yada ileri seviye EXCEL bilgisi de gerektirmez. Raporlar tek bir merkezden yönetilir ve firmaya göre özelleştirilir.

Logo Modül Entegrasyon Hizmetleri.

Logo Modül entegrasyon fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Logo çözüm ortağı Tetraport Teknoloji A.Ş. olarak farklı ihtiyaçlarınıza da çözümler üretebiliriz. Diğer yazılımlara entegre olabiliriz. Uçtan uca pürüzsüz bir ERP deneyimi sunmaktan keyif duyarız.

Tüm Logo Modüllerimiz.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın