Mikro işletmeler için ERP Programı

Mikro işletmelere özel Logo ERP çözümleri ile zamandan ve paradan tasarruf edin.

Mikro işletmeler veya Start-up’lar, verimli bir şekilde çalışmak ve daha sonra büyümek için birçok süreci sınırlı insan kaynakları ile yönetmeye çalışırlar. Bu şirketler ayrıca muhasebe süreçlerini dışarıdan temin etmektedir ve bu nedenle etkin bir kontrol mekanizmasına ihtiyaç duymaktadır. Mikro ölçekte geliştirilen ve geliştirilen şirketlerin özel ihtiyaçlarının bilincinde olan özel çözümler, tek noktadan proses kontrolünü tam olarak uygular ve şirketlerin verimli çalışmasını sağlar. hızlı aktivasyon sayesinde kısa vadede etkilidir.

Şirketlerin büyüklüğü, çalışan sayısı, yıllık net satışlar ve mali bakiye miktarı ile belirlenir. Mikro işletmeler grubu, 0-9 çalışanı, yıllık net satışları 0 – 3.000.000 TL ve yıllık mali dengesi 0 – 3.000.000 TL arasında olan şirketleri içermektedir.

Mikro işletmelerin süreçlerini büyük bir yatırım perspektifinden yönetmesi ve sınırlı insan kaynakları nedeniyle etkin bir kontrol mekanizmasına ihtiyacı vardır. Logo, mikro işletmeler için Logo Start 3, Logo İşbaşı ve Logo Mali Müşavir 3 çözümlerini sunuyor.

Mikro işletmelerde ihtiyaca göre özel bir yapı üretilebilir. Mikro işletmelere yönelik logo çözümleri, sunduğu entegrasyonlar sayesinde mikro işletmelere esneklik kazandırıyor.

Mikro işletmelerde ERP.

Logo’nun mikro işletmelere yönelik Logo Start 3 ve özellikle Serbest Muhasebeciler ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere yönelik Logo Mali Müşavir 3 çözümleri, muhasebe süreçleri başta olmak üzere tüm iş süreçlerinin etkili yönetimiyle maliyet avantajı sağlıyor. Logo çözümleri ayrıca, ihtiyaca göre uyarlanabilen yapısıyla da mikro işletmelere esneklik kazandırıyor.

 • Siparişten sevkiyata tüm süreçlerin uçtan uca yönetimi
 • Maliyet yönetiminde verimlilik artışı
 • Zaman tasarrufu ve maliyet avantajı
 • İhtiyaca göre uyarlanabilir yapı

Mikro işletmeler için ERP Programı ürünleri .

Ön muhasebe programı Logo Start 3 ile tüm mikro işletmeler stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, öde…

 • Tüm veriler tek noktada
 • Stokların yakından takibi
 • Kapsamlı banka işlemleri
 • Kasa ve çek/senet işlemleri kontrol altında
 • Siparişlerin kolay takibi

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanan Logo Mali Müşavir 3, sunduğu tam çözü…

 • Genel muhasebe süreçlerine destek
 • Verimli iş takibi
 • Fiş, makbuz, tahsilat işlemleri
 • Bordro işlemlerinde kolaylık
 • Etkin raporlama

Bulut Ön muhasebe programı Logo İşbaşı ile mikro ölçekli şirketler işlerini sürekli kontrol altında tutabiliyor.

 • Her yerden erişim imkanı
 • Kolay kayıt ve kullanım
 • Sesli komutla fatura
 • Etkili satış, tahsilat, çek ve gider takibi

Sık Sorulan Sorular.

Logo Yazılım, mikro işletmeler için Logo Start 3, Logo İşbaşı ve Logo Mali Müşavir 3 çözümleri sunuyor. Bu çözümler günlük ön muhasebe işlemlerine yönelik tüm ihtiyaçları karşılayan özellikleri ve sağladığı faydalarla mikro işletmelerin büyümesine katkıda bulunuyor.

Verimliliği artırmak kaynakları en etkili şekilde yönetmeyi gerektirdiğinden ihtiyaca uygun esnek yapıda ön muhasebe programı kullanmak önem taşıyor. Programın, banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar tüm süreçlerin uçtan uca yönetimini sağlaması gerekiyor. Logo Start 3, Logo İşbaşı çözümleri ön muhasebe işlemlerinde hız ve verimlilik sağlıyor. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanan Logo Mali Müşavir 3, tüm muhasebe süreçlerinin uçtan uca yönetilmesini sağlıyor.

Ön muhasebe programları tüm mikro işletmelerin işlemlerini tek noktadan yapmasına olanak tanıyor. Bu sayede her noktada kontrol ve verimlilik artışı sağlanıyor.

Bir ön muhasebe programının, işletmenin performansına uygun olması önem taşıyor. Programın, günlük işlemlerin detaylı takip edilmesini sağlayan yapıda olması gerekiyor. Kullanım kolaylığı sağlayan arayüzün yanı sıra, e-Devlet çözümleri entegrasyonu da fayda sağlıyor.

Ön muhasebe stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini kapsıyor. Ön muhasebede yapılan işlemler kontrol altında tutuluyor.

Ön muhasebe programları, günlük ön muhasebe işlemlerine yönelik tüm ihtiyaçları karşılıyor. Bu sayede dijitalleşmenin ilk adımını da atmayı sağlıyor. Muhasebe programlarının kolaylıkla ve kısa sürede devreye alınması kazanç sağlama ve büyüme hedefine ulaşmayı sağlıyor.

İşletmelerin muhasebe işlemlerinde veri girişini doğru yaparak takip etmesi gerekiyor. İş hacminin artma eğilimi göstermesi nedeniyle muhasebe süreçlerini yönetmek zorlaşıyor. Bu nedenle ön muhasebe programının kolaylıkla ve kısa sürede devreye alınması gerekiyor. Ön muhasebe programının bulut tabanlı olması işlemlere her an, her yerden kolayca ulaşmayı sağlıyor.

Ön muhasebe programı seçerken ihtiyacı analiz etmek, programın yapılan işlemler için uygun olup olmadığını tespit etmek gerekiyor. Online ön muhasebe programları, güncel olması ve her an her yerden ulaşılmasıyla avantaj sağlıyor. Gerektiğinde bilgi ve deneyime sahip kişilerden destek alabilmek programın verimliliğini artırıyor.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın