Orta Ölçekli İşletmeler için ERP Programı

Orta ölçekli işletmelere yönelik Logo ERP çözümleriyle kullanacağınız modülleri seçerek maliyet avantajı elde edin.

Orta ölçekli işletmeler, süreçlerini etkin bir şekilde yönetmek ve rekabet avantajı elde etmek için muhasebe çözümlerinden daha fazlasına ihtiyaç duyar. Orta ölçekli herhangi bir şirket, faaliyet gösterdiği herhangi bir sektörde, teknolojiye yapılan doğru yatırımla büyüme potansiyeline sahip olabilir. Bu nedenle bu şirketler, mevcut standartlarını karşılayan, zaman içinde eklenen kullanıcı sayısı ve kapsamı ile büyüme hedefleri doğrultusunda esnek bir yapı sunan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümlerine ihtiyaç duyuyorlar. Bu çözümler sayesinde iş süreçlerinde verimlilik ve maliyet tasarrufunun bilincinde olan orta ölçekli bir şirket bile büyümeye ilk adımı atmış olacaktır.

Çalışan personel sayısı en az 50, en fazla 249 olup yıllık net satış hasılatı 25.000.000 TL – 125.000.000 TL arasında olan ve yıllık mali bilançosu 25.000.000 TL – 125.000.000 TL arasında olan işletmeler orta ölçekli işletme kabul ediliyor.

Logo, orta ölçekli işletmelere yönelik geniş çözüm yelpazesi sunuyor. Bu çözümler üretimden dağıtıma, perakendeden hizmete tüm sektörlerin ihtiyacını karşılayan özellikler barındırıyor.

Orta ölçekli işletmeler doğru teknoloji yatırımlarıyla büyüme eğilimi gösterebiliyor. Bu nedenle orta ölçekli işletmeler ERP çözümü kullanmaya ihtiyaç duyuyor. ERP çözümü verimlilik ve maliyet tasarrufu sağlıyor. ERP çözümleri uçtan uca yönetim, hız, kolaylık, veri güvenliği ve risk takibi gibi avantajlar sunuyor.

Orta Ölçekli işletmelerde ERP.

Logo, orta ölçekli işletmelere yönelik geniş çözüm yelpazesiyle üretimden dağıtıma, perakendeden hizmete kadar tüm sektörlerin ihtiyacını karşılayan çözümler sunuyor. Mobil kullanım ve web üzerinden çalışan alt yapı kullanım imkanı sunan çözümlerin de yer aldığı Logo portföyü, orta ölçekli işletmelerin stok, sipariş, satış, muhasebe, banka işlemleri, müşteri bilgileri gibi süreçleri tek noktadan yöneterek verimlilik kazanmalarını sağlıyor.

 • Tüm iş süreçleri için zengin iş fonksiyonları
 • Uygun maliyetle uçtan uca yönetim
 • Üretim süreçlerine özel uygulamalar
 • Daha yüksek düzeyde kalite ve verimlilik
 • İhtiyaca göre uyarlanabilir yapı

Orta Ölçekli işletmeler için ERP Programı Ürünleri .

Ön muhasebe programı Logo Start 3 ile tüm mikro işletmeler stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, öde…

 • Tüm veriler tek noktada
 • Stokların yakından takibi
 • Kapsamlı banka işlemleri
 • Kasa ve çek/senet işlemleri kontrol altında
 • Siparişlerin kolay takibi

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanan Logo Mali Müşavir 3, sunduğu tam çözü…

 • Genel muhasebe süreçlerine destek
 • Verimli iş takibi
 • Fiş, makbuz, tahsilat işlemleri
 • Bordro işlemlerinde kolaylık
 • Etkin raporlama

Bulut Ön muhasebe programı Logo İşbaşı ile mikro ölçekli şirketler işlerini sürekli kontrol altında tutabiliyor.

 • Her yerden erişim imkanı
 • Kolay kayıt ve kullanım
 • Sesli komutla fatura
 • Etkili satış, tahsilat, çek ve gider takibi

Sık Sorulan Sorular.

Logo Yazılım, mikro işletmeler için Logo Start 3, Logo İşbaşı ve Logo Mali Müşavir 3 çözümleri sunuyor. Bu çözümler günlük ön muhasebe işlemlerine yönelik tüm ihtiyaçları karşılayan özellikleri ve sağladığı faydalarla mikro işletmelerin büyümesine katkıda bulunuyor.

Verimliliği artırmak kaynakları en etkili şekilde yönetmeyi gerektirdiğinden ihtiyaca uygun esnek yapıda ön muhasebe programı kullanmak önem taşıyor. Programın, banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar tüm süreçlerin uçtan uca yönetimini sağlaması gerekiyor. Logo Start 3, Logo İşbaşı çözümleri ön muhasebe işlemlerinde hız ve verimlilik sağlıyor. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanan Logo Mali Müşavir 3, tüm muhasebe süreçlerinin uçtan uca yönetilmesini sağlıyor.

Ön muhasebe programları tüm mikro işletmelerin işlemlerini tek noktadan yapmasına olanak tanıyor. Bu sayede her noktada kontrol ve verimlilik artışı sağlanıyor.

Bir ön muhasebe programının, işletmenin performansına uygun olması önem taşıyor. Programın, günlük işlemlerin detaylı takip edilmesini sağlayan yapıda olması gerekiyor. Kullanım kolaylığı sağlayan arayüzün yanı sıra, e-Devlet çözümleri entegrasyonu da fayda sağlıyor.

Ön muhasebe stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini kapsıyor. Ön muhasebede yapılan işlemler kontrol altında tutuluyor.

Ön muhasebe programları, günlük ön muhasebe işlemlerine yönelik tüm ihtiyaçları karşılıyor. Bu sayede dijitalleşmenin ilk adımını da atmayı sağlıyor. Muhasebe programlarının kolaylıkla ve kısa sürede devreye alınması kazanç sağlama ve büyüme hedefine ulaşmayı sağlıyor.

İşletmelerin muhasebe işlemlerinde veri girişini doğru yaparak takip etmesi gerekiyor. İş hacminin artma eğilimi göstermesi nedeniyle muhasebe süreçlerini yönetmek zorlaşıyor. Bu nedenle ön muhasebe programının kolaylıkla ve kısa sürede devreye alınması gerekiyor. Ön muhasebe programının bulut tabanlı olması işlemlere her an, her yerden kolayca ulaşmayı sağlıyor.

Ön muhasebe programı seçerken ihtiyacı analiz etmek, programın yapılan işlemler için uygun olup olmadığını tespit etmek gerekiyor. Online ön muhasebe programları, güncel olması ve her an her yerden ulaşılmasıyla avantaj sağlıyor. Gerektiğinde bilgi ve deneyime sahip kişilerden destek alabilmek programın verimliliğini artırıyor.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın