Orta ve büyük ölçekli işletmeler için depo yönetimi

[seopress_breadcrumbs]

Büyük ve orta ölçekli işletmeler için depo yönetimi programı Logo WMS ile deponuzdaki tüm süreçleri en iyi şekilde yöneterek kârlılığı ve verimliliği artırın.

Logo büyük ölçekli Depo Yönetim Sistemi, gerek üretim gerekse satış odaklı orta ve büyük ölçekli firmaların sürekli hizmet ve verimli çalışması açısından büyük önem taşımaktadır. Birleştirilmiş değer zinciri yönetimi sağlayan Depo Yönetim Sistemi sayesinde, depoya girişten üretilen, ithal edilen, satılan veya satılan tüm ürünlerin sevkiyatına kadar tüm süreçler etkin bir şekilde yönetilebilir. Şirketler sadece maliyetlerini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda verimliliği ve dolayısıyla müşteri memnuniyetini de artırır.

Küçük işletmelerde değer zincirinin tamamında depo yönetimi çözümü kullanmak gerekiyor. Bu sayede sürecin tamamı kontrol edilebiliyor.

Orta ve büyük ölçekli işletmelerde üretimden satışa birçok süreç ve aşama bulunuyor. Ürünlerin doğru zamanda olabilecek en kısa sürede teslim edilmesi müşteri deneyimi için kritik önem taşıyor.  Depo yönetimi çözümlerinin sahip olduğu özelliklerle süreçleri kolaylaştırması gerekiyor. Çözümlerin el terminalleri üzerinden barkod ve RFID okuması verimliliği artırıyor.

Logo depo yönetimi çözümü, depo yönetiminin bütünleşik ve otomatize yönetilmesini sağlıyor. Akıllı yönlendirmelerle sürecin otomatize edilmesi iş gücü, zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor. Karlılık ve verimlilik artıyor

Logo Büyük Depo Yönetim Sistemi.

Logo WMS platformu Logo Depo Yönetim Sistemi, piyasa ne olursa olsun ERP çözümleriyle entegre olarak üretimden satışa kadar her noktada etkin kontrol ve yönetim sağlar. El terminaline entegre çalışma, son teknoloji barkod sistemleri, çeşitli modüllerin kullanımı ve kişiselleştirme gibi fonksiyonları orta, büyük ve büyük ölçekli firmaların ihtiyaçları doğrultusunda sunan Logo WMS Platform Depo Yönetim Sistemi sayesinde. maliyetlerini düşürürken üretkenliklerini artırmak. Doğru ürün, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyata sunulabilir. Bu da hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

  • Tüm depo yönetimi ve lojistik işlemlerinin tek platformdan yönetimi
  • Zaman ve maliyet tasarrufu
  • Süreç otomasyon özelliği
  • Barkod, RFID, karekod gibi yeni nesil teknolojilerle entegrasyon
  • Entegre el terminali kullanımı

Büyük ve orta ölçekli işletmeler için Depo Yönetim Sistemleri.

Sık Sorulan Sorular.

Logo WMS Platform depo yönetimi işlemlerini tek bir platformdan yönetmeyi sağlıyor. ERP çözümleriyle entegre çalışması sayesinde üretimden satışa etkili kontrol sağlıyor. Kişiselleştirilebilir altyapı ve ekranlarla ihtiyaca göre uyarlama yapılabiliyor. Akıllı yönlendirmeler ve yeni nesil teknolojilere entegrasyon, depo – sevkiyat sürecini yönetmeyi sağlıyor.

Büyük ölçekli işletmelerde kullanılan depo yönetim sistemi kapsamlı modülleriyle küçük işletmelerde kullanılan sistemlerden farklılık gösteriyor. Uyarlanabilir yapıdaki Logo WMS Platform, büyük ölçekli işletmelerin Endüstri 4.0’ı yakından takip etmelerini sağlıyor. Paletli depolara özel olarak tasarlanan AS/RS sistemleri Robot modülü ile yönetilebiliyor. Üç boyutlu görselleştirme özelliği sayesinde verimli depo yerleşim düzeni sağlanıyor.

Depo stok kontrolü programı, barkod, RFID ve 2D barkod teknolojileri gibi yeni nesil teknolojilerle entegre çalışıyor. Malzeme ve cari kartlarına fotoğraf desteği ve el terminalinde kullanım hız ve kolaylık sağlıyor.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın