Saha Satış Yönetimi

Logo Saha Satış yönetimi programı ile satış verimliliğini artırırken müşteri taleplerini de en iyi şekilde karşılayın!

Şirketinizin satış operasyonlarını etkin bir şekilde yönetmek için Saha Satış Yönetimi logosunu kullanabilirsiniz. Logo pazarlama programları sayesinde firmalar pazarlama operasyon süreçlerini etkin bir şekilde yönetebilmekte ve firmanın kâr yüzdesini arttırabilmektedir. Sıcak pazarlama programı olarak da adlandırılan Saha Satış Yönetimi programı logosu, müşteri gereksinimlerinin ve iş süreçlerinin tek bir noktadan etkin bir şekilde yönetilmesini sağlar.

Saha Satış Yönetimi, saha ekipleriyle satış faaliyetlerini sürdüren işletmelerin bu süreçleri merkezden etkili bir şekilde kontrol edebilmesini sağlar. Saha Satış Yönetimi çözümlerinin devreye alınması sayesinde satış operasyonları mobil ortama taşınır. Satış ekipleri, satış noktaları ve depo arasındaki süreçlerin entegrasyonu sonucunda ekipler gerekli tüm bilgilere anlık olarak ulaşabilir. Böylece hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinde gözle görülür iyileşme elde edilir. Ayrıca Saha Satış Yönetimi, satış ekiplerinin sahadaki faaliyetlerinin merkezi olarak denetlenebilmesini de sağlar. Bu sayede işletmelerin maliyetleri düşer, satış ekiplerinin verimliliği artar.  

 

Saha Satış Yönetimi çözümleri sıcak-soğuk satış ekibi olan tüm işletmelerde kullanılabilir. 

Saha Satış Yönetimi çözümünün işletmede kullanılan ERP ile entegre çalışabilecek yapıda olması, veri doğruluğu ve güncelliği açısından büyük önem taşır. Tamamen mobil ortamda kullanıma yönelik olarak geliştirilen bu çözümün, ihtiyaca göre zenginleştirilebilen bir yapıda olması gerekir. 

 

Saha Satış Yönetimi nedir?.

Logo Saha Satış Yönetimi, sahadaki ekipler ile satış yapan firmalar arasındaki süreci merkezi olarak yönetmenizi sağlayan bir yönetim şeklidir. Saha Satış Yönetimi ile müşterilerden gelen siparişler, tahsilatlar gibi satışla ilgili tüm yönetim süreçlerini kolaylıkla sürdürebilirsiniz. Saha satış otomasyonu ile tüm saha kontrol işlemlerini dijital ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

Satış ve depo ekipleri arasındaki koordinasyonu sağlayan saha satış yönetimi programları, süreçlerin doğrudan stok bilgisinden çok daha sağlıklı ve hızlı olmasına yardımcı olur. Ekip yönlendirme sürecini merkezden kontrol edebilir ve arabaları etkin bir şekilde takip edebilirsiniz. Bu sayede çiftlikteki satış operasyonlarının maliyeti de düşmekte ve ekip daha verimli yönetilebilmektedir.

Logo Saha Satış Yönetimi’nin özellikleri nelerdir?.

  • Logo’nun kolay arayüze sahip Saha Satış Yönetimi’ni kullanarak işletme bünyesinde yer alan ilgili ekiplerin saha yönetimi süreçlerine çok daha hızlı adapte olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Cep telefonu, tablet gibi mobil cihazlarla da kullanılabilen yapısı sayesinde tüm cihazlar üzerinde kullanabilir, ürün barkodunu okutabilir ya da sesli komut özelliğinden faydalanabilirsiniz.
  • Logo saha satış programları, sahip oldukları GPS özelliği ile saha satış ekiplerinin konumlarına ulaşabilmenizi sağlıyor. Görüşme süreleri, müşteri koordinatları, duraklama süreleri gibi bilgileri bu özellik sayesinde net bir şekilde ölçümleyebilirsiniz. Böylece yakıt tasarrufu sağlayarak maliyetlerde iyileştirme yapabilirken satış ekiplerinin verimliliğinin artmasına da yardımcı olabilirsiniz.
  • Fatura tasarım aracını kullanarak işletmenize özel en uygun fatura tasarımını oluşturabilirsiniz.
  • Logo Satış Yönetimi programları, Bluetooth bağlantılı yazıcılar ile bağlantı kurabildiği için araç içinde bile fatura, sipariş, tahsilat makbuzu basma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Logo Mobile Sales bünyesindeki tasarım aracı ile işletmenin kendi ihtiyaçlarına uygun kişiselleştirilmiş rapor hazırlayabilmeniz mümkün. Bu raporları hızlı bir şekilde oluşturduktan sonra müşteriye sunabilirsiniz. Yine Logo Mobile Sales üzerinden işletmeye ait ürünler ile rakiplerin ürünleri hakkında bulunurluk, raftaki ya da stoktaki ürün miktarı ve fiyat bilgilerine ulaşıp raporlayabilirsiniz.

Logo Saha Satış Yönetimi programı size neler kazandırır?.

Kişiye özel raporlama seçeneği sayesinde, logo pazarlama programları aracılığıyla ekiplerle iletişim kurarken satış raporu hazırlamak için bu işlevi kullanabilirsiniz. Ayrıca çiftlik içi satış programları aracılığıyla doğrudan envanter bilgilerine de erişebilirsiniz. Ayrıca faturaları istediğiniz yerde yazdırmanıza olanak tanır. Otomatik takip ile satış temsilcilerinin lokasyon bilgilerini takip edebilirsiniz. Logo Saha Satış Yönetimi ile işletme maliyetlerini de azaltabilirsiniz. Ayrıca, belirli müşteri veya doğrudan indirim ve promosyonlardan da yararlanabilirsiniz.

Saha Satış Yönetimi ürünleri.

Sık Sorulan Sorular.

Sıcak-soğuk satış ekibi olan tüm işletmeler, saha satış yönetimi çözümleri kullanılabiliyor. Sektör ve büyüklük fark etmeden her işletme satış yönetiminden faydalanarak verimliliği artırabiliyor.

Sıcak-soğuk satış ekibi olan tüm işletmeler, saha satış yönetimi çözümleri kullanılabiliyor. Sektör ve büyüklük fark etmeden her işletme satış yönetiminden faydalanarak verimliliği artırabiliyor.

 

Satış noktaları ve depo arasındaki süreçlerin entegrasyonu satış ekiplerinin gerekli tüm bilgilere anlık olarak ulaşmasını sağlıyor. Bu sayede hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti artıyor. Sahadaki faaliyetler merkezi olarak denetlenebiliyor. Böylece maliyetler düşüyor.

 

Saha satış yönetimi Android işletim sistemli cihazlar üzerinden yapılabiliyor.  Bluetooth bağlantılı yazıcılar zamandan tasarruf etmeyi sağlıyor. Saha satış yönetimi çözümü el terminallerin yanı sıra cep telefonlarına ve tabletlere de indirilebiliyor.

 

Saha satış yönetiminde raporlama özellikleri beklenen faydayı görebilmek açısından önem taşıyor. Logo Mobile Sales’in Rapor Tasarım aracı, grafik, form ve tablo desteği ile kişiselleştirilmiş raporlar hazırlamayı sağlıyor. Oluşturulan raporlar müşterilerle paylaşılabiliyor. Özelleştirilmiş raporlama yeteneği sayesinde satış ekipleri daha doğru satış kararları alabiliyor.

 

Saha satış, sahadaki satış ekibi ile işletmeler arasında yürütülen satış sürecini ifade ediyor. Sahadaki satış sürecine dair tüm operasyonel sürecin takibi ve kontrolü ise saha satış yönetimi çözümleri ile mümkün oluyor.

 

Logo Saha Satış Yönetimi ürünü olan Mobile Sales’ı el terminallerine indirerek kullanabilirsiniz. Bunun yanında Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlara indirerek uygulamayı kolayca kullanabilirsiniz.

 

Logo Mobile Sales ile sahada yürütülen satış süreçlerini doğru verilere dayandırarak müşterilere sunduğunuz hizmetin kalitesini artırabilirsiniz. Saha satış yönetimi çözümü ile soğuk ve sıcak saha satış yönetimi süreçlerinizi tablet, telefon, el terminali gibi mobil cihazlar ile yönetebilir, müşterilerin anlık taleplerine hızlı bir şekilde karşılık verebilirsiniz. Saha ekiplerine dair rota bilgileri, müşteri ziyaret süreleri gibi pek çok bilgiyi merkezi olarak sisteme kaydedilebilmesi ve denetlenebilmesi sayesinde işletme maliyetlerini düşürebilir, satış ekibinin performansının artmasını sağlayabilirsiniz.

 
Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın