Veri analizi ve raporlama

Logo veri analizi ve raporlama çözümleriyle hızlı analiz, görselleştirme ve verimli raporlama ile karar verme sürecini iyileştirin.

İş operasyonları sırasında üretilen ancak rasyonel olmayan veriler, analiz yoluyla anlamlı ve faydalı bilgilere dönüştürülür. Veri analizi ve raporlama uygulamaları, tüketici davranışlarını anlamak ve işletme performansını değerlendirmek açısından oldukça önemli olan bu verilerin analiz edilmesini ve raporlanmasını sağlar. Bu, şirketlere daha doğru bilgi ve daha hızlı yanıt verme yetenekleriyle daha fazla esneklik sağlar. Birçok farklı kaynaktan gelen verileri hızlı ve verimli bir şekilde işleyen ve kritik durumlarda ihtiyaç duyulan bilgileri anında sağlayarak karar verme mekanizmalarını iyileştiren bir veri analizi ve raporlama çözümü.

Veriler tek başına anlam ifade etmiyor. Verilerin anlamlı ve faydalı bilgilere dönüşmesi veri analiziyle mümkün oluyor. Veri analizi ve raporlama ise iş analitiği çözümleriyle yapılabiliyor.

Veri analizi, veri madenciliği ve Business Intelligence (BI) ‘in temel bileşeni. Veri analizi süreci inceleme, temizleme, dönüştürme ve modelleme aşamalarından oluşuyor. Veri toplama ve analizini otomatikleştirmek için kapsamlı veri analiz çözümleri kullanılıyor.

Veriler, işletmelerin operasyonları sırasında oluşuyor. Dolayısıyla her işletmede sektörü ve büyüklüğü fark etmeksizin veri oluşuyor. Bu verilerin anlamlı bilgiye dönüşmesi geleceğe daha sağlam adımlarla ilerlemeyi sağlıyor. Özellikle iş hacmini büyütmeyi planlayan, üretim yapan firmalar veri analitiği çözümlerine ihtiyaç duyuyor

 

Logo veri analizi ve raporlama çözümleri.

Logo’nun sunduğu veri analiz ve raporlama portföyü, şirketler tarafından toplanan tüm verileri görüntülemenize, analiz etmenize ve raporlamanıza olanak tanır. Web veya mobil uygulamalarda da kullanılabilen bu çözümler ile şirketler geleceği daha güvenle planlayabilirler.
Derinlemesine verileri analiz etmek, gömülü ve mobil ortamlardan veri paylaşımını sağlamak, doğru ve güvenilir iş bilgi yönetimi hizmetleri sağlamak ve self servis keşfi yeni bir boyuta taşımak için tasarlanmış logo veri ve raporlama çözümleri. Bu, şirketlere daha doğru bilgi ve daha hızlı yanıt verme yetenekleriyle daha fazla esneklik sağlar.

  • Veri entegrasyonu ve verinin merkezi yönetimi
  • Self-servis görselleştirme ve analiz
  • Güçlü analiz altyapısı
  • Senaryo oluşturma özelliği
  • Hazır raporlar

Logo iş Analitiği Yazılım ürünleri.

Sık Sorulan Sorular.

Logo Mind Insight, verileri görsel grafiklerle kullanıcıların dikkatine sunuyor. Data Storytelling her analiz için ayrı senaryo oluşturmaya olanak tanıyor. Logo Mind Navigator, formül ya da SQL cümleciği yazmaya gerek kalmadan raporları özelleştirmeyi sağlıyor. Hazır sorgu modelleri, rapor şablonları ve saklı yordamlar sayesinde çok kısa sürede detaylı raporlamalar yapılabiliyor.

Veri analizi ve raporlama karar alma mekanizmasını iyileştirmek açısından kritik önem taşıyor. Veri analitiği, kritik anlarda ihtiyaç duyulan bilgiyi anlık sunuyor Raporların ilgililere e-postayla gönderilmesi iletişimin daha sağlıklı olmasını sağlıyor.

Bizimle çalışın,
Anında sonuçlarla işinizi büyütün

Site içinde arayın.

Dijitalleşme hikayenize birlikte başlayalım.

Formu doldurun, size ulaşalım!
ya da bizi arayın